Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mért nem esek végre teherbe?

Mért nem esek végre teherbe?

Figyelt kérdés

Üdv!

A barátommal kicsit elég "különleges" a kapcsolatunk! De nem az a lényeg, a lényeg, hogy nagyon stressz alatt vagyok!

Majdnem 8 hónapja vagyunk együtt!

Ebben a 8 hónapban azt hiszem volt egy vetélésem ezelőtt 4 hónapja!

- konkrétan 1 hónapig nem jött meg, majd rá egy hétre megjött, de darabos nem normál kicsi darabok, hanem nagy darabok-


Na, és azóta a hormonális dolgaim a feje terére álltak!

A menstruációm megváltozott! Hol kevesebb, hol több! Úgy értve, hogy 1 hónapban normális folyása, a másikban meg alig 5 napig tart kevés folyással!

Folyton hányinger és szédülés kerülget!


Van egy lány ismerősöm ő sem tudott sokáig teherbe esni pedig ő menstruált, aztán elment az orvoshoz felírt neki valami bogyókat, aztán rá kb fél évre azt hiszem, teherbe is esett!


Az én kérdésem az lenne, hogy valamilyen hormonális problémám lehet, vagy totális meddőség- esetleg ezt lehet orvosolni?

A héten szeretnék végre én is orvoshoz menni, de jó lenne előtte néhány bátorító válsz, vagy egy kis remény!


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2021. jan. 18. 21:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Te most abból szűrted le a vetélést, hogy kis késés után erősebben jött meg? :D
2021. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem! Én abból szűrtem le, hogy a kis késes után megjött! Ami darabos volt és 3 napig tartott.
2021. jan. 19. 08:29
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy életképes nő. Egy kamasz lelkületű, hebrencs kislány vagy, aki felnéz egy fura fazonra, és felelőtlenül szexszel, mert azt hiszi, az élet mindig rózsaszín marad. Nem marad. Főleg nem 21 évesen egy gyerekkel a nagyvilágban.
2021. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hú de buta vagy.... :D
2021. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen rád kattant egy faszi, egy érzelmi mélyzuhanásban lefeküdtél vele, és most már gyerek kell?

Dehogy kell! Pótapucitól pláne nem. Ő nevel fel téged? Nem érzed egy kicsit sem, hogy ez mennyire beteg?


A hormonproblémákat meg vizsgáltasd ki, de ne azért, mert gyereket akarsz, hanem azért, mert így helyes. Ne vállalj gyereket, mert egy másik ember életét egy ilyen """kapcsolatra""" alapozni rettenetes felelőtlenség.

2021. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen esetekben jön a következő kérdés az oldalra: "8 hetes terhes vagyok, de elhagyott a párom, mit tegyek?"
2021. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
19%
Segitek 57/F
2021. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!