Ha tuti az ovu tesztem 12. napon es negativ terhessegi tesztem van a 33. napon akkor Ti a helyemben mit tennétek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 06:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdést biztos nem írnék ki ennyiről. :D Megnézném a naptáram, hogy késik-e már és max 2 naponta újra tesztelnék 10-es teszttel amíg meg nem jön. De én hőmérőzök szóval tudom az átlag luteálisom hosszát.

Attól hogy pozi az ovu teszt 12. napon nem feltétlen jelenti, hogy aznap ovuláltál. Ha meg mondjuk 16 napos a luteális fázisod, annyira nem nagy csinnadratta, hogy még nem mutat semmit egy teszt. Sok minden befolyásolja.

Ha nagyon érdekel, elmehetsz egy HCG vévételre jövő héten, ott tuti az eredmény.

2021. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, magyarán ez az ovu teszt egy nagy kamu, en meg mar bizakodtam, hogy ha az ovu pozitiv es eltelik 21 nap akkor addigra beagyazodik es ki tudja mutatni... akkor meg nem ertem miert nem jon meg, bar nekem valtakozo hosszusaguak a ciklusaim multkor 26 nap elotte 32... elotte meg majdnem kethavonta volt ( jo de elotte fogamzasgatlot szedtem evekig)
2021. jan. 23. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy az LH teszted pozitív, az nem azt jelenti, hogy biztosan terhes is leszel. Ha ennyire kesze-kusza a mensid, inkább várj még. Ha nem jön meg keress egy nőgyógyászt, aki segít beállítani a ciklusodat.

Én tonnányi pozitív LH tesztet produkáltam mégsem vagyok terhes 6 év próbálkozás után sem, mert totál más a problémám.

2021. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!