Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segített valakinek a teherbees...

Segített valakinek a teherbeesésben a Syntroxine nevű gyógyszer?

Figyelt kérdés
Az endokrinológus írta fel, mert a TSH érték 3,052 lett. Minden más labor jó, nem vagyok pcos, vagy IR-es,a férjemmel is minden rendben van. Szedek terhesvitamint, sportolok.Peteérésem is van, meg is reped a tüsző az UH szerint. 11 hónapja, hogy póbálkozunk. Két hónapja szedem a fenti gyógyszert és nagyon bíztam benne, hogy ez segít, de megint nem sikerült.😟

2021. febr. 5. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Pajzsmirigy mellé anti tpo értéket nézték? Mert az fontos lenne tudni, hogy jó e mert ha esetleg nem akkor diéta tud segíteni teherbe esni. Amúgy is gyógyszer helyett én inkább pajzsmirigy diétát javasolnék mert ez a tsh nem olyan vészes, simán lehetne gyógyszer nélkül javítani, diétával. Prolaktin szintet nézték? Az rendben van?
2021. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem nézték. Milyen diétára gondolsz? A 160 grammosra? Nem vagyok túlsúlyos és nem étkezem egészségtelenül, de ha segít bármit megpróbálok 😊
2021. febr. 6. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Autóimmun diéta a neve. Ha beirod a neten leirnak mindent. Itt inkább az allergéneket kell kiiktatni. Glutén, tejtermék stb mert állítólag a pajzsmirigy problémák is a belbol indulnak. És amúgy a baba is sokszor azért nem jön össze mert van egy alacsony szintű gyulladás a belekben és ez gátolja a beágyazódást.
2021. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, utána nézek😊
2021. febr. 7. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!