Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovuláció idejében napokig...

Ovuláció idejében napokig tartó barna folyas?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát de már jó pár hónapja nem jön össze. Ez a második ciklus, hogy baratcserjét szedek es arra lettem figyelmes, hogy pozitiv lh teszt után (13. Ciklusnap) barnázni kezdtem. Azóta eltelt 3 nap es folyamatosan csillapodott. Járt már valaki így? Mitől lehet ez? Múlthavi hormonvérvételem rendben volt. Nagyon aggaszt, ilyen még nem történt.

2021. febr. 22. 18:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A múlt héten voltam orvosnál. Minden rendben talalt, volt peteeresem is. Viszont szerintem meg fog jönni mert már barnázgatok(napi 1 progeszteron mellett). Pénteken van a nemvárt.
2021. márc. 1. 05:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!