Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Minden rendben mégsem jön a...

Minden rendben mégsem jön a baba már 3 éve. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A férjemet vizsgálták már, minden rendben. A vérképem alapján nálam is minden ok, volt petevezeték átjárhatósági vizsgálatom is. Nem volt elzáródásom. A menstruációm rendszeres ugyan, de volt és van vele problémám. Kezdetben 3-4napos barnázás után volt 3-4napos vérzés majd újra 2-3napos barnázás. Erre kaptam Utrogest tablettát amit 1 évig kúra szerűen szedtem. Azóta úgy néz ki a menzeszem. Hogy 1-2nap barna 2nap vérzés (soha nem tart tovább) majd megint 1-2nap barnázás. A nőgyógyászom szerint mindegy hány napig vérzek a lényeg, hogy rendszeres legyen. A meddőségin meg nem tudták meg mondani ez mitől lehet. Inszeminációt javasoltak. De én érzem, hogy valami nincs rendben. Szerintetek mi lehet. Járt már így valaki?
2021. márc. 4. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinologus látott? Hormonpaneled, monitorozott ciklusod volt már?
2021. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Tudom, sokan nem hisznek benne. De esetleg az alternatív gyógyászatot is ki lehetne próbálni pl.méhpempő, gyógyteák stb..
2021. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőmnél is mindent rendben találtak, értékek tökéletesek anyukánál apukánál is. 4 év után a dokink egy kis rutinműtétnél megnézte a petevezetékeket, (ugye ez uhn nem látszik) és ott volt a baj. Mind 2 teljesen el van záródva, csak a lombik segíthet. 3 hónapon belül elintéződött a lombik, most 1 hónapon belül kellene beültetniük a petesejtet.
2021. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Szia 7eve leszunk eggyutt parommal

Soha nem voltam tole terhes jartuk a dokikat agyaltam mikor jon a baba mi lehet a baj stb

Aztan dokik ossze vissza beszeltek

Meguntam ugyvoltam vele jo majd jon ha szeretne aztan decemberben karacsony elott pozit teszteltem else akartam hinni hogy 5ev vedekezes nelkul most eloszor lettem varandos mikor tenyleg nem szamitottunk ra azota mar 16 hkm vagyok :)

Szval tenyleg nem szabad ragolcsolni mert ha majd nem gorcsolsz rajta hidd el meglep

Tapasztalat!!!!!

Pedig mar abba a hittben voltam hogy beavatkozas nelkul spontan nemfog osszejonni

Nem foglalkoztunk vele nem volt az agyunkba h jojjon jonnie kell

Epp hazepitesbe voltunk aztan mikor bekoltoztunk Novemberbe ra 1hora posit teszteltem szval tenyleg 100%osan kivertuk a fejunkbol a baba temat

:)

2021. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Ja es 4-es vagyok azt meg elfelejtettem hogy sose volt pontos a menszeszem :)

Volt hogy 1hot ki is maradt

Vagy pl kesett 1-2hetet

Olyankor mar tesztet se csinaltam mert mindig negativ volt az is

Mostaninal se akartam tesztet gondoltam ah mindig ez van mindig kesik

2021. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológus is vizsgált vagy csak nőgyógyász?
2021. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három napos mensire azt mondta, hogy kevés és szedjek e-vitamint, plusz nézessek egy hormonpanelt.
2021. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Endrokinológusnál nem voltam. Azért is írtam ide mert kevésnek találtam a vizsgálatokat. Két hüvelyi ultrahang öt, egy petevezeték átjárhatósági vizsgálatot meg 3 vérkéoet csináltak a meddőségibe. Ami alapján kijelentették, hogy minden rendben. Következő lehetőség inszemináció vagy lombik.... De érzem, hogy van valami a hátterében még, mivel sokat barnázok mensi előtt és ez már a "javított" változat. Régebben még rosszabb volt ahogy azt írtam is. Meg erősítették abban, hogy tovább kell kutakodjak, úgyhogy köszönöm utána fogok menni mindenképp.4esnek üzenem próbáltam már el felejteni a "témát" 1-2hónapig nagyjából ment is, de valahogy csak nem tudom elengedni, de tudom, hogy nem szabad rágörcsölni. Tovább vizsgálatom magam aztán meg látjuk. ;)
2021. márc. 6. 10:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Aviva tornát próbáld meg esetleg, ilyen esetekben is javasolt, nézz utána.
2021. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
Hogy mit gondolok? Élni kéne az életed, és nem erőltetni. Ha összejön, összejön, ha nem. Nem csak a terhességről szól az élet. Élvezd inkább a szabadságod.
2021. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!