Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció utáni beágyazódás...

Inszemináció utáni beágyazódási tünet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék inszem utáni beágyazódási tünetekről akinek volt és sikerült is.

2.inszemem volt,most vagyok a 7.napon és teljesen elvagyok kenődve...

Ma észrevettem mikor törlöltem meg magam pisilés után(elnézést,nem tudtam másképp leírni),hogy ilyen ragacsos fehér nyákom van,de elvileg ez akkor szokott amikor a tüszőrepedés nem? Ez most azt jelentheti,hogy ez a hónap sem sikerülhetett? :(

Azt olvastam a beágyazódás az barna ill halvány rózsaszín folyás,akinél van.

Előző hónapban mondjuk ilyet nem tapasztaltam vagy nem vettem észre.


2021. márc. 17. 15:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ahjj de sajnálom.. :((

Hihetetlen amúgy.. annyira bíztam ebbe az inszembe.. de hiába.. Reménykedtem,hogy nem kell lombikra menni.. :(

Te mész tovább inszemre vagy lombik a következő?

2021. máj. 13. 17:17
 12/14 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam én is kérdezni ,

Nekem a doki 5-6 inszemet javasolt lombik előtt

Nálad ?

2021. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nálunk azt mondta ahogy szeretnénk. De 3 inszem a kötelező,aztán lehet lombik. Én úgy voltam vele,hogy nem húzom az időt ezzel,inkább lombik. 34 éves vagyok,van már egy lányom előző kapcsolatból,de szeretnénk közöset már. 4,5éve próbálkozunk,de hiába.

Nálatok mi a helyzet?

2021. máj. 15. 11:18
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagyok , 3,5 éve próbálkozunk , nincs még gyerkőc ezekért is javasoltak 5-6 inszemet illetve egészségesek vagyunk de valahogy idohuzasnak érzem , próbálok hinni de már egyre nehezebb
2021. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!