Egy kérdés kérdése:

Kémiai terhesség?

Figyelt kérdés
Ezen a héten kellett volna kedden megjönnie a mensimnek, nem jött meg így teszteltem, pozitív lett. Egyből progit kezdem szedni. Csütörtökön elmentem vérvételre, a hcg 10.4 lett, pénteken teszteltem negatív. Ma szombaton teszteltem negatív lett. Pénteken pici vér volt ahogy kitöröltem. Progit már nem vettem be. Hétfőn hívom a dokimat. A mensi ilyenkor mikor szokott megjönni? Ilyen még nem történt velem. Köszönöm szépen

2021. márc. 20. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap volt gyenge pozi mamár alig látszott, szerintem 1-2 nap és meg is jön.
2021. márc. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Sajnálom. Ennek okát lehet tudni mi okozza?

2021. márc. 20. 08:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy beágyzódási gond, ami nekem nincs most volt miszed, ott nem lett szívhang doki azt mondta osztódásnál volt gond nem jól fejlődött.
2021. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen.
2021. márc. 20. 10:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia, nekem kb nemvárt után 1 héttel vagy 9napra rá jött meg. Picit fájdalmasabb is volt és hát készülni kell rá, hogy erősebb menzesz lesz.

Sajnos a terhességek nagy része így végződik, ha nem tudott rendesen beágyazódni, vagy éppen fejlődni, ezzel nem kell semmit csinálni a tested tudni fogja a dolgát. Amiért még nem jött meg neked az szerintem a progeszteron pótlás okozza eltolja egy kicsit a dolgokat, nekem is kitolta a ciklusom mikor szedtem.

Akkor kell vele orvoshoz fordulni, ha már többször előfordul, mert akkor lehet hormon zavar, trombózis és még rengeteg oka.

2021. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Most jött meg pont.

Hát , egy egészséges kisfiam van már, de 3 missed ab-om volt, és 2 kémiai. Az első teljesen más volt mint a mostani. Azért is ilyedtem meg.az elsőnél nem kaptam progit, csak most. Nekem Leiden mutációm van. Már csak arra tudok gondolni. Minden értékem jó. Köszönöm szépen a válaszokat

2021. márc. 20. 13:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem 2 nagy van jó ott fiatal voltam, semmi gond nem volt.

A kicsi előtt volt egy missed, nekem is van leiden szúrtam magam végig. Jött volna a tesó rendben minden, de kiderült down, szeptember óta a műtét óta volt kémiai, missed most ez a kémiai.

2021. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Neked mikortól kellett szúrnod magad? Kisfiammal én is fiatal voltam 24 éves, ott még nem volt semmi bajom, nem szúrtam magam semmi. Sokszor kérdezem is a dokit hogy akkor a kisfiammal miért nem volt ilyen? Válasz: szerencse.

Most vagyok 35 éves,és nem jön össze a 2 baba. 2 éve próbálkozunk.... Érdekes az emberi szervezet.

2021. márc. 20. 14:53
 9/13 anonim ***** válasza:
6.héttől szúrtam a nődoki mondta, de a hematológus azt mondta szerinte felesleges de a nődoki akarja legyen
2021. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Reggeli még ilyen 14 dpo

[link]

2021. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!