Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Táplálkozás és meddőség- ebook?

Táplálkozás és meddőség- ebook?

Figyelt kérdés
Sziasztok, dietetikus vagyok és azon gondolkozom , hogy írjak-e egy ebookot... hogyan taplálkozzunk és miben édemes változtatni, ha nem jön a baba . Szerintetek lenne-e érdeklődés egy ilyen ebook iránt ?? Tartalmazna egy “elméleti részt” oktató jellegel és recepteket összeállítva gondosan olyan ételekkel amelyek növelik a termékenységet .

2021. márc. 23. 09:43
A kérdező szavazást indított:
Ebook
Táplálkozás
Meddőség
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne rà igény, hogy valaki összeszedje az ezekkel kapcsolatos tudnivalókat.
2021. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lenne bizony. Én jelenleg érintett is vagyok sajnos a meddőségbe is és a táplálkozás odafigyelésére is.
2021. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a kérdésed se világos. A leírás alapján e-book-ot szeretnél írni arról, hogy táplálkozással hogyan lehet segíteni termékenységi gondokon.

Akkor mit szeretnél megtudni a megadott válaszlehetőségekkel? A választási lehetőség vagy/vagy kapcsolatot jelez és ezzel azt kérdezed, hogy miről írjál: táplálkozásról VAGY EHELYETT meddőségről VAGY EHELYETT írj egy ebook-ot (ismeretlen témában)? Alapvető a táplálkozás és életmód kérdése a termékenységben, férfiak és nők számára is, de ha én bármiről is szívesen olvasnék, akkor az legyen már helyesen megfogalmazva, mert rossz nyelvhelyességgel vagy rossz logikával tálalva egyáltalán nem hiteles az információ. De köszönjük, ha összefoglalod a tudásod ebben a témában.

2021. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most tettem fel először kérdést ezen az oldalon. A beküldés után vettem észre a szavazást, de őszintén nem találtam hol tudnám modosítani. Lényegében a kédés annyiból állna, hogy lenne igény egy ebookra a meddőség és táplálkozás kapcsolatáról valamint a termékenység fokozásáraról vagy nem. Elnézést a kellemetlenségért és a rosszul feltett szavazásért.
2021. márc. 25. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!