Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Problémám az hogy durván 3...

Problémám az hogy durván 3 éve élek aktív szexuális életet és nem esek teherbe egyáltalán nem vedekezünk a párommal már 7 honapja együt vagyunk és semi az előtt volt 2 kapcsolatom 1 éves és másfél éves és ott sem estem meg egyszer sem mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét fél egészséges és próbálkoznak, ~1 éven belül összejön a baba. Ha ezen túlnyúlóan nem sikerül teherbe esni, valószínűleg valami probléma áll fenn, amit sajnos neked senki sem fog tudni megmondani ezen a platformon. Lehet szó hormonproblémáról, inzulinrezisztenciáról, PCOS..., a lista nagyon hosszú azzal kapcsolatban, hogy mi nehezíti a gyermekáldást. Először egy endokrinológiai vizsgálatot javaslok, de mindenképpen konzultálj orvossal, hiszen senki nem tudja a kórtörténeted.
2021. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, így születnek a problémás házasságok... 1-2 év ismerettség után, tapasztalatlanul.
2021. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tavaj azt hittem méhen kívüli terhes vagyok de hála istennek nem az voltam ... Kérdeztem a nőgyógyászom hogy lehet e nekem gyermekem azt mondta mivel rendszeres a menstruáciom nincs semmi bajom majd sikerülni fog de ez nem túl megnyugtató 18 éves vagyok a korom miatt ne itéljetek kérlek és ne jöjjön az a szöveg hogy hamar kezdtem mert senki nem tudja az élet történetem
2021. márc. 23. 16:20
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Roma vagy, ennyi az élettörténeted.

Tanulatlanul, munkaviszony nélkül akarsz egy bizonytalan kapcsolatba gyereket szülni.


Kérj hormonpanel vizsgálatot, menj el átjárhatósági vizsgálatra, nézesd meg a vitaminszintjeidet, párod menjen el spermavizsgálatra. Ha minden oké, akkor menjetek meddőségi központba. Bár ilyen fiatalon lehet nem fognak még foglalkozni veletek, plusz oda kell jegyző által írt élettársi nyilatkozat vagy házasság.

2021. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan miért kell neked 18 évesen gyerek? Élettörténedtől függetlenül. Kell a segély vagy mi?
2021. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Ugye jól értem hogy 15 éves korod óta élsz némi életét, és mindenféle emberrel gyereket akartál? És ki tartja el a "pulyat? Ha az urad meg elhagy akkor meg jön a sírás rivas hogy kell a segély,mert nincs pénz. Ne akarj (meg) gyereket
2021. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1 nem vagyok roma 2 nem kritizálást kértem ... 3 ki akar még gyereket .... Egy szóval sem mondtam én csak kérdeztem hogy mi lehet a baj hogy nem estem teherbe enyi idő alatt ... Tanulok mellete dolgozok.A többi legyen az én problémám
2021. márc. 23. 20:09
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Oké, nem vagy roma, csak szimplán ostoba. Nem védekezel, de nem akarsz gyereket és azon aggódsz mért nem esel teherbe. És amúgy ha teherbe estél volna akkor mit csinálnál a gyerekkel?
2021. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ostoba az a... Szépen beszélj kinek érzed magad? Persze hogy elvetettem de figyelj már senki sem olyan ostoba és modortalan mint te hanyagold ezt az egészet én kerdeztem nem vedekezem igen és csak furáltam hogy van pár korombeli lány aki szült már és felmerült bennem az hogy vajon én miért nem estem még meg egyszer sem
2021. márc. 23. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnél gyereket de mégsem védekezel, akkor annak inkább örülni kellene, hogy eddig még nem estél teherbe.
2021. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!