Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCO-val teherbe esni? Pozitiv...

PCO-val teherbe esni? Pozitiv tapasztalatok?

Figyelt kérdés

MA kaptam a diagnozist hogy PCO szindromam van. Csak az eredmenyt kaptam meg egyelöre, megbeszélés és az eredmeny kiertekelese majd aprilisban lesz. Nagyon kétségbe vagyok esve, rengeteg dolgot olvastam ezzel kapcsolatban, és sajnos El vagyok keseredve.


Kinek sikerült igy is termeszetes uton teherbe esni és Mi segitett mennyi probalkozas utan?


2021. márc. 24. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el. Valószínűleg terheléses cukrot csinálntatnak majd inzulinszintekkel. Ha tényleg ez a baj, akkor sokaknak pár hónap diéta és sport után sikerül a baba. Ne vizionàlj magad elé lombikot meg ilyeneket, ha tényleg csak ennyi a gond, az helyrehozható.
2021. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem se keseredj el. Egyébként is a COVID járvány kellős közepe van, nem a legalkalmasabb időpont a terhességre. A következő fél évet használd fel arra, hogy rendbe tedd az egészséged. Menj el a szükséges vizsgálatokra, kezd el és gyakorold be a diétát, kezdj el sportolni, szedjél D-vitamint, ha az orvos szerint szükséges, Metformint, kezdj el hőmérőzni, hogy van-e egyáltalán ovulációd, és majd ha kicsit rendeződnek a dolgok, akkor vágjatok bele.
2021. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha jól emlékszem, Szabó Kitti PCOS-es, spontán terhes lett. youtube-on van egy úristen terhes vagyok videósorozat, emlékeim szerint abban beszélt erről is.
2021. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőmnek is ezért nem sikerült elkezdte a diétát, majd párhó múlva ment kontrólra és közölték vele 12 hetes terhes😁 kb 1 hónap diéta. A ciklusa meg össze vissza volt nem is zavarta, hogy nem menstruál megszokta.
2021. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Első hónapban sikerült. Nem szedtem semmit nem sportoltam sőt még egészségesen sem éltem. Éjszaka dolgoztam heti 5 napot 12 órában. Férjemmel hol együtt voltunk hol nem.(Egymást vàltottuk a munkahelyen). Szexre csak hétvégente 1 nap jutott idő. Konkrétan széjjel dolgoztuk,stresszeltük magunkat,mégis össze jött. Mi lepődtünk meg a legjobban, amikor pozitív lett a teszt,mert ugye egyáltalán nem számítottunk rá, hogy ilyen hamar a rossz eredmények ellenére megfogan.


Viszont a 2. gyerek nem jön. 2 éve próbálkozunk vele. Eddig 2 vetélés és 1 méhen kívüli terhességem volt. Valószínűleg bele fogunk törődni, hogy maradunk 1 gyerekes szülők. Örülök annak is, hogy egy gyermekünk már van. Hiányzott, hogy ketten legyenek,de már inkább stresszforrás ez az egész,így valószínűleg hamarosan elengedjük a témát.

2021. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyet hallani, hogy ezzük van, úgy tudják nehezen eshetnek teherbe, aztán hopp, jött is a baba. Fel a fejjel. :)
2021. márc. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orvosi segítséggel lehetséges, én úgy tudom. Anélkül szinte csoda.
2021. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!