Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elkeseredtem,több mint 2 éve...

Elkeseredtem,több mint 2 éve nem esem teherbe.Lehetséges még,hogy természetes úton sikerüljön,tudnátok írni,akinek sikerült ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Már 34 vagyok és kiborultam tegnap,hogy épp menstruálok,a férjem pedig mesélte,hogy az egyik barátjáék kisbabát várnak.Kb 1 éve tudtuk,hogy ők is szeretnének..és ők már a sokadik pár,akik vagy babat várnak vagy már meg is született.Nálunk pedig semmi :(
2021. ápr. 8. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk 6, az egyik barátnőméknek 8, egy másik ismerős párnak 5 év után fogantak meg spontán a gyermekeink. 😊
2021. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom, voltatok orvosnál, ott mit mondtak?
2021. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

22 hónap próbálkozás után, spontán fogant a kislányunk. 25 voltam, nálam nagyon bezavart a fogamzásgátló 😔

Plusz pont a pozitív teszt előtti napon(!) derült ki hogy a férjem spermiumszáma nagyon alacsony.


Voltatok kivizsgáláson?

2021. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Egy év után ajánlott ezzel felkeresni már orvost, meddőségi klinikát. Lehetséges még, persze, lehet szimplán véletlen műve is, csak itt már bőven van esélye annak, hogy van oka, amiért nem sikerül
2021. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 3,5 év próbálkozás után jöttem össze. Tesóm mondjuk nincs.
2021. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Én -már csak a korod miatt se- nem várnék tovább az orvosi kivizsgálással stb. Már nincs azért olyan sok időd várni a csodát. 2 év az nagyon hosszú idő. 35 voltam amikor született a gyerek és ő spontán fogant 3 hónapon belül. Szeretnénk még egyet legkésőbb 38 koromig.
2021. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a probléma, miért nem sikerül, hogy van-e esély természetes teherbe esésre. Általában véve persze, van. Több olyan párt ismerek, csak a közvetlen környzetemben az utóbbi években 4 párnak született gyermeke, abból az egyik pár 7 évet várt, a másik 4-et és minden valószínűség szerint nálunk is tovább fog tartani.
2021. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
A párod volt már andrológián spermamintát adni?
2021. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
35 éves voltam mikor megfogant a kislányom, 5 év után spontán. Nem lehetetlen.
2021. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Persze lehet.. de én nem húznám 34 évesen (szintén ennyi vagyok)

Mennék meddőségibe...nincs 5-6-8 èvetek

2021. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!