Szerintetek most orvoshoz kéne fordulnom, vagy ráérek vele?

Figyelt kérdés
Két doboz norcolut beszedése után az orvosom két havi adag duphastont írt fel, hogy segítsen a teherbeesésben. 15.-24. napig 2*1-et kellett szednem. Az első hónapban nem volt semmi gond, bár elképzehető, hogy peteérésem nem volt. A második hónapban a 13.-14. napon enyhe rózsaszínes folyást tapasztaltam. A duphaszton szedtem az előírat szerint, ennek ellenére a 22.napon, amikor még a duphasztont ugye szedtem vérezni kezdtem. Ez ma történt. Az orvosom előzőleg amikor a recepteket írta, akkor azt mondta, hogy ha nem sikerül a teherbeesés a duphastos ellenére sem, akkor a következő ciklus 12. napján mennjek vissza, hogy peteérést nézzen. De arról nem volt szó hogy duphaston szedése alatt 22. napra megjön, amikor normális esetben 33 napos ciklusaim vannak. Azonnal mennjek orvoshoz, vagy megvárhatom a következő ciklus 12. napját? Köszönöm, ha vki tud ebben tanácsot adni. az orvost felhívni sajnos nem lehet.
2021. ápr. 19. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress egy rendes orvos. Normális doki először megnézi van e egyáltalán peteérésed, csináltat női hormon sort, a jobbak terheléses inzulint is. Majd az eredmények ismeretében gyógyszerez.
2021. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!