Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikra való jelentkezés...

Lombikra való jelentkezés után (amikor telefonon időpontot kérek), kb mennyi idő, míg maga a stimuláció elkezdődik?

Figyelt kérdés

Szeretnénk elkezdeni jövőre a lombikot, mivel 28 éves vagyok, párom 35, és 3 éve nem jön a baba. Páromnak kevés a spermaszáma, nekem IR, PCOS, pm alulműködés, nagyon rossz (60-80 napos) menstruációs ciklus.

Mikor telefonálunk, onnan kb. mennyi idő, míg az első konzultációra bejutunk, illetve telefonálástól számítva mennyi idő átlagosan, míg maga a stimulálás megkezdődik?

Illetve kb. mennyibe került nektek a lombik (mennyire drága a gyerek 😀bár minden milliót is akár megér😊) ?

Forgács intézetet néztük, hogy oda szeretnénk jelentkezni majd. Mik a tapasztalatok ezzel az intézettel kapcsolatban?

Mi magának az egész eljárásnak a menete?


2021. ápr. 24. 17:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Budapesten az Endocare-t tudom esetleg javasolni, de biztos nagyon sok jó más hely is van. Szerintem lépj be Facebookon pár ilyen IR-es, PCOS-es csoportba, nekem rengeteget segítettek, nagyon sok hasznos infót, tapasztalatot találsz. Olvass véleményeket dokikról, fogsz találni mintaétrendeket is, szóval szerintem ezzel kezdj. Illetve neten is utánanézhetsz a 160g ch-s diétának, hogy hogyan számolj, mérj adagokat, kezdetnek a semminél ez is jobb lesz. Továbbra is figyelj arra, hogy semmi cukor, fehérliszt, gyorsan felszívódó szénhidrát. És kérlek, ne csinálj olyat, hogy nem eszel, mert kétszeresen olyan nehéz lesz fogynod. Lehet ellentmondásos, de a napi min. 5x étkezés fog neked segíteni. Kezdd el bújni a csoportokat és a netet, amíg nem jutsz dokihoz. Sok sikert!
2021. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket!

Mindenképp utánanézek a fent említett dolgoknak!

2021. ápr. 25. 15:53
 13/14 anonim ***** válasza:

Annyiban tudok segíteni, hogy a Forgács valóban a támogatottak között van. Mi is nemrég oda jelentkeztük - de mindenféle labort megcsináltattam már előtte amit kértek + férjem spermavizsgálata is, ez egyébként egy combosabb összeg lehet az elején - szóval 2 hónap múlva hívtak fel, szerencsére már akkor nem volt aktuális, mert egy nagyon jó meddőségben is jártas, lelkiismeretes endokrinológusnál futottam egy kört, és az általa javasolt kezelés megadta a végső lökést, teherbe estem.

Ha érdekel, szívesen megadom a nevét is, csak ajánlani tudom őt.

2021. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha nem gond, szívesen fogadnám a szakember elérhetőségeit :) minden info, segítség jól jön
2021. ápr. 25. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!