Rossi1985 kérdése:

Sajnos már túl vagyok 3 vetélésen,mint kiderült pajzsmirigy problémák miatt.A párommal gondolkodunk a lombik programon.Esetleg tudnátok írni a győri Káli intézetről,a jelentkezésről,magáról a folyamatról?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Próbáltad már a gyógynövényeket? A barátcserjtét nagyon dícsérik.

Sokaknak segített már.


Kimaradó vérzéseid vannak?

2020. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyógyszert szedek sajnos.Igen azt még a projekt elején próbáltam.Érdekes mert nekem pont nincs gond a mensimmel.
2020. júl. 21. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátcserje nekem meghosszabbította a ciklusomat. Végül lombikkal fogant a kislányunk.
2020. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
eddig is szedted a pm gyógyszert vagy most derült ki? milyenek az értékeid?
2020. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tavaly decemberben derült ki a legelső érték 7.8 volt a legutolsó 18 sajnos.
2020. júl. 21. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

18-as tsh-val nem fognak lombikot csinálni. Rendbe kell tenni a pajzsmirigyed, mert nem csak meddőséget okozhat, hanem ha véletlen mégis terhes leszel, akkor fogyatékos lehet a gyerek (lsd. kreténizmus - igen, ez a hivatalos orvosi megnevezése).

Amugy a Győri kaali országos szinten a legjobb a kaali intézetek közül.

2020. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Nyilván teljesen tisztában vagyok vele,hogy ilyen értékkel nem fognak.Tudom hogy 1-2 közötti lenne a normális.Arra lettem volna kiváncsi,hogy ha belevágnánk a programba akkor ők megkezdik a megfelelő kezeléseket annak érdekében hogy jó legyen a pajzsmirigy működés?!
2020. júl. 21. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. először azt kell rendberakatni. Ha el is mész lombikra, az első labor után elküldenek endokrinológushoz, hogy tegyen rendbe. De ha rendbetesznek, simán lehet, hogy magától is összejön. nekem a 6,8-at levitték 2,08-ra, 4. hónapban terhes lettem
2020. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!