Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pozitív teszt. De meg jött...

Pozitív teszt. De meg jött vérzes?!

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy 1 hete pozítív lett terhességi tesztem. /6 hónap után ez remek hír volt számomra. Aztán délután jött csattano.. vérzés..De nem görcsöltem. Meg ilyedtem azonnal ügyeletre rohantam. Ahol azt mondták ez menstruáció..mondták teszteljek ha el mulik vérzés... igy is lett ami negatív lett.. Szerintettek mit hidjek? Van még rá remény hogy baba van? :( /kedden megyek vissza az orvoshoz/ Köszönöm!
2021. máj. 19. 08:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Hideg rázott ahogy olvastam 😔

Hihetlen erőd lehet akkor!!

Nagyon remélem lesz pozitiv teszted!

Sok sikert kivánok!!! ❤

2021. máj. 21. 08:31
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Most jövök az orvostol. Petezsák nem láttható.. de azt irta papirra hogy /korai szakasz/ Febion 1 kell szednem. És ha nem jön meg verzés vissza kell mennem.. Hát mostmár kiváncsi leszek hogy alakul ez az egész😊
2021. máj. 25. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!