Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barátcserje krémmel valakinek...

Barátcserje krémmel valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Progi hiány és magasabb prolaktin miatt újra használnám. 2019ben szedtem a kapszula formáját, mikor még nem tudtam a "meddôség" okáról. Minden egyes vizsgálat megvan, ezeken kívül minden jó! Akkor közel 6 hónap barátcserje szedésével sikerült teherbe esnem, és a ciklusomnak is nagyon jót tett, igaz 30 naposra emelte, de a menzeszem végre tűrhető lett tőle... a baba akkor sajnos nem maradt meg (abba hagytam a kapszulát amint terhes lettem, mert elvileg akkor már nem szabad szedni) a progihiány miatt.... azóta kaptam bromocriptint és utrogestant az endokrinológustól, de a bromo nagyon megvisel, konkrétan az állandó kellemetlen mellékhatások mellett (orrdugulás, derék fájdalom, hányinger, szédülés, stb), pánikbeteg lettem mióta szedem... most önfejűleg abba is hagytam, és mivel régebben már sikerült a gyógynövénnyel, most is áttérnék, DE nem a kapszulás változatra, ha lehetséges. Bizonytalan vagyok, hogy ugyanúgy megvan e a hatása krém által, mint a kapszulában?! Ha van vele tapasztalatod, köszönöm ha megosztod :)

2021. máj. 30. 20:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!