Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tényleg méhen kívüli terhesség?

Tényleg méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy sima egyszerű rákszűrésen. Amit talált: gyulladt hüvely, és méh, valamint ami aggaszt: “A jobb kűrt 12,8 mm tágasságú, lumenében 7*1,9 mm átm. echodús terület is látható.” Menstruációm jövő hét csütörtökön várható, de PCOS-es vagyok. Azt mondta az orvosom, hogy ez valószínűleg méhen kívüli terhesség. Semmi tünetem nincs, terhességi tesztem egyértelmű negatív….4 éve próbálkozunk babával, tavaly októberben volt egy elhalt terhességem…most meg ez.

2021. jún. 21. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Akkor most mi bíráljuk felül az orvos szavát, aki ott volt és ultrahangon nézte, mi van a méhedben?
2021. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat az orvos tuti tudja de nekem furcsa 10 nappal nemvart előtt. Ilyenkor meg beagyazodas sincsen.
2021. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem azt kertem, hogy bíráld felül. De nem kívánom, hogy legyél te ilyen helyzetben. Normális kérdés, normális választ várva.
2021. jún. 21. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Negatív teszttel egészen biztosan ne méhen kívüli terhesség.
2021. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

1. Méhen kívüli terhességnél is termelődik HCG, tehát negatív teszttel semmilyen terhes nem vagy.

2. Méhen kívüli terhesség még kséőbb szokott látszani, mint a méhen belüli, és ott is ált. 1 héttel a menzesz késése után látszik csak a petezsák.


Nem tudom az orvosod mit látott, de ez így kicsit komolytalan.

2021. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Engem a gyulladt hüvely és méh jobban zavarna…
2021. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös. Nem tudom. Mutatta nekem is. De egyszerűen én ott már nem voltam képben. Azt mondta, hogy mivel echodús így lehet méhen kívüli. De én az echodús-ra már esküszöm úgy gondolom, hogy rák….bár, hogy mindenem gyulladt a franc sem tudja.

Kedves 6-os. Kaptam rá kupot. Most abban merek bízni, hogy hátha a gyulladás ment fel a petefészekre.

2021. jún. 21. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Az orvos ránézett a véreredményemre, és közölte h ez mégen kívül terhesség lesz.

Átküldtek ultrahangra, ott pedig szépen látszódott a méhen belüli terhesség.


Volt méhen kívülim korábban, ott semmit de semmit nem láttak ultrahangon, csak a véreredményekből kizárásos alapon tudták megmondani.

2021. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvan azóta a labor eredményem. Teljesen hibátlan. A CRP pont felső határos, cukrom enyhén magas, mert elfelejtettem, hogy megyek laborba és ittam előtte egy kávét. BétaHcg 0! Holnap kell menjek vissza ultrahangra, mert valószínűleg petevezeték tágulatom van. De én már gondoltam rákra, meg már mindenre. Nagyon bepánikoltam. Persze most is van bennem félelem, de talán már nyugodtabb vagyok valamelyest.
2021. jún. 22. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!