Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek ez az eredmény...

Szerintetek ez az eredmény valóban jó?

Figyelt kérdés

Tsh3:2.060

Progeszteron:14,3

Prolactin:156,0

Lh:2,53

Fsh:3,87

Osztradiol:4.92

Tesztoszteron:1,26

A doki asszisztense szerint jók az eredmények (24.napi) 2*1 clostyval. Az orvossal szerettem volna beszélni de csak az asszisztenssel tudtam. Sokak szerint se a tsh értèkem se a progeszteron nem jó . Mostani ciklusban kell majd 3*1 clostyt szednem a 2*1 helyett . PCo+IR. Szerintetek? 8honapja próbálkozunk a babával



2021. aug. 3. 15:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom számít e de most nézem hogy a Tsh uUI/ml-ben van megadva , és a referencia 0.270-4.7
2021. aug. 10. 22:08
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A Tshnál a referencia érték nem egyezik a teherbeeséshez ideális értékkel. A tshhoz kellene t3, t4et is nézetni.
2021. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ahogy a 12-es mondja, a tsh onmagaban keves, tudni kellene a t3-at es a t4-et, es az aTPO-t sem artana.


Aviva-torna+dieta engem anno rendberakott, egy evig nem volt menzeszem, csak egyszer Norcoluttal, de a closty rasegitett sok kis ciszta kialakulasara (PCOs), uh-n neztek a petefeszked? Mert nekem az okos nogyogyasz nem, csak irta fel a Norcolutot+a clostyt. A Norcoluttol nem mellesleg az alapbol is vekony mehnyalkahartyam meg vekonyabb lett.


Aztan a harmadik orvos vegre mondta a dietat, es a tornaval azota mindig meg tudtam hozni a menzeszt akkor is, ha az adott honapban nem tornaztam. Ha kesett, csak tornaztam es meghozta. Ket gyerekemis lett azota.


Miket eszel?

2021. aug. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%
3.7 tsh-val estem teherbe... ennyit erről.
2021. aug. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

14, es a t3 es t4 mennyi volt? Nekem 4 folott volt a tsh-m, es nemvolt gond, mert a t3 es t4 hatarerteken beluli volt, ezt szubklinikus alulmukodesnek hivjak. Igy meg a baba megkap mindent. Gond akkor szokott lenni, ha a TSH is magas, es a T3 es a T4 is tul alacsony. Az emelkedett TSH jelezHETi az alacsony T3 es T4-szintet, de azt is, hogy a pajzsmirigy erolkodik, nehezebb eloallitania a szukseges hormonmennyiseget, ami viszont ettol meg lehet, hogy megy neki.


Ezert keves csak a TSH erteke onmagaban.

2021. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kérdező, azóta hogy vagy, milyenek az értékeid?
2022. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!