Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek ideig-óráig nem lehetet...

Akinek ideig-óráig nem lehetett/nem jött össze a baba, hogyan "engedte el" a dolgot? Arra gondolok, hogy a betegség/helyzet kezelve volt folyamatosan, de mit csinált, hogy ne ezen járjanak a gondolatai stb?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 10:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Azt tudjuk, hogyha nagyon rá vagy feszülve arra, hogy gyereked legyen, azzal csak rontasz a helyzeten. Sokaknak akkor sikerült a baba, amikor elengedték a folyamatos ezen rágódást, utána olvasást, ovu teszteket stb. és megfogant a baba. Persze, ha van valami betegség akkor azt kezelni kell mellette, de ki mit csinált másképp, hogy eltudja engedni ezt a ráfeszülést?

Én jelenleg itt tartok épp...

2021. aug. 27. 10:04
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Berágtam, mondván, hogy "k@pja be a Sors, én akkor is boldog leszek". Többet buliztam, elengedtem az időzített szexet, aztán vége is lett a jóvilágnak 2 hónap múlva.
2021. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Szülés után elvesztettem a gyerekem. Nagy erőkkel nekiálltam lh tesztelni, méhpempőt és terhesvitamint szedni, hőmérőzni de minden hónapban negatív volt a teszt. Végül visszamentem dolgozni, pont a nagy év eleji hajtásba kerültem és a munka szinte teljesen elterelte a gondolataimat. Abba hagytam az lh tesztet, a méhpempő és a terhes vitamin szedését is. Hőmérőt is csak hébe hóba használtam. Az egyedüli ami megmaradt, hogy a termékenységi naptárat néztem. Ahogy lekerült az első helyről a gyerek téma, azonnal terhes lettem. Csak a lelkemben kellett rendet tennem és talán akkor tudtam feldolgozni a veszteségemet. Azóta megszületett. Gyönyörű, egészséges és boldog baba. Én meg büszke anya. (Újra)
2021. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Én akkor lettem terhes, amikor 8 hónap után a legjobban rá voltam feszülve, kb máson se járt az eszem. Szóval nem mindig van ám így.
2021. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Nekem úgy volt a ráfeszülés, hogy nyáron több lagziba is hivatalosak voltunk és csak kismama ruhákat nézegettem az alkalmakra, hiszen ha "ekkor teherbe esek, akkor akkorra már biztosan ekkora lesz a hasam". Persze nem estem teherbe. Úgy voltam vele, hogy oké, elég ebből az őrületből, a clostilbegyttel is pihenő időszakot kell tartanom, bevásárolok nem kismama koktélruhákból (igen, hónapokkal az esküvők előtt szoktam rendelni). Amint megérkeztek a ruhák, pozitív lett a terhességi tesztem, vehettem kismama ruhákat.
2021. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy, ez csak egy hülye duma, hogy "ne görcsölj rá, és akkor sikerül". Tudtuk, mi a probléma, dolgoztunk rajta, hogy javuljon, de ugyanúgy gondoltunk rá, beszéltünk róla, stb. Ugyanúgy korán teszteltem,amikor sikerült. Nem akkor, amikor "nem görcsöltünk rá", hanem amikor megoldódott az a probléma, ami miatt nem sikerült.
2021. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Követem,nagyon tetszenek a válaszok :) Én is attól félek az a baj hogy görcsösen akarom
2021. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Eldöntöttük, hogy örökbe fogadunk. Aznap akartam telefonálni, elindítani a folyamatot, de mivel késett, gyorsan, rutinszerűen csináltam egy tesztet. 6 év után lett pozitív. 😊 Nálunk tényleg az elengedés segített.
2021. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hű, nagyon köszönöm a válaszokat! 😊 Nálam az a gond (eddig), hogy magasabb a prolaktinom. 59-619-es skálán 798mIU/L. Van orvos aki erre bromocryptint adna, más csak azt mondja, hogy nyugodjak le. Nem tudom, hogy ez már a gyógyszeres kategória vagy ha "elengedem" akkor magától is helyre jön. Mindenesetre nem tudok tétlenül maradni, de most az az ötlet, hogy adok magunknak még 1 hónapot, mielőtt belevágok a gyógyszeres megoldásba. Lakásberendezésbe fogok, mert a munka nekem annyira nem foglalja le az energiáim, gondolataim, családban meg sorra születnek a gyerekek, már én is mennék kismama ruhát nézni...
2021. aug. 27. 10:50
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is akkor jött össze amikor elkezdtem rástresszelni. Pár hónapig nem foglalkoztam vele, élveztük az életet, vártuk a babát majd a 7. hónapban már kezdtem szarul érezni magam. Aztán jól rástresszeltem és összejött. 🙂
2021. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!