Beágyazódás vagy csak a progreszterin kúp csinálja a tüneteket?

Figyelt kérdés
Lombikos vagyok. Et+6 két 5 naposat kaptam vissza. Két napja menszi jellegű görcsök és hasszurka. Nem beképzelem tényleg erősen érzem. Szinte biztos voltam benne hogy ez a beágyazódás. Viszont olvastam valahol egy cikket hogy ilyenkor még képtelenség érezni bármit ez csak a progreszterintől van. Azért érzik a terhes nők hogy szurkál mert termelődik a progreszterinjük és húzodnak a méhszalagok nem pedig a picirka ágyazódik. A menszi jellegű érzés pedig szintén a hormonok okozzák és vérbőséget csinálnak. Most akkor a kúptól érzem ezeket a tüneteket vagy beányazódás lehet?

2021. aug. 29. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ET+5-6. napon éreztem a menstruáció jellegű fájdalmat, 3 naposokkal.

Et+7 nap halvány pozitív lett a teszt. Nem tudom, hogy a görcsök mit jelentettek, de nekem jót, az biztos.🙂

Szorítok!

2021. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Et+6-7 napon görcsöltem. 5 napossal és most 19hetes 😊. Szorítok 🙏
2021. aug. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit már bevagyok parázva.
2021. aug. 30. 06:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én túl vagyok már 4 lombikon. Én a progeszteronra fogom magamnál a tüneteket, mert amikor nem sikerült, és amikor sikerült a lombik(vetélés lett belőle)akkor is ugyanazt éreztem.

De valaki azt mondja, hogy érzi a beágyazódást. Csak szerintem nálunk lombikosoknál bezavar a progeszteron is, mivel valaki elég nagy adagot is kap ráadásul.

Drukkolok neked, hogy jót jelentsen!

2021. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Remélem sikerül. Már 4éve várjuk a babát. Sok idő elmemt a próbálkozásra, műtétre. Hamarabb el kellett volna kezdeni a lombikot. Van egy lányunk (igaz ő is nehezen jött össze) és nyugottak voltunk hogy majd a második sima ügy lesz. Vártunk vártunk de semmi. Nagynehezen kiderült mind a két oldalt elzáródtam. A covod miatt mindíg csak tolódott a műtét. Egy éve márhogy meg tudták nyitni, de tavasszal kiderült ismét elzáródotak.
2021. aug. 31. 17:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez lehet a progitól is sajnos.Nekem et utáni 1. és 2.nap szurkált és reggelente szédelegtem aztán semmi.Biokémiai lett a vége

Ez csak az én tapasztalatom.Mindenki más.Lehet neked sikerült.

Na?Lett pozitív teszt?Mi újság?

2021. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja és 2 db 4 napost kaptam vissza

#6

2021. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Két petezsákom van szívhanggal! Olyan boldog vagyok! Mintha nem is velem történne.
2021. szept. 27. 14:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok: Gratulálok! Boldog babavárást kívánok:)
2021. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok🙏😘
2021. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!