Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nehezen jön össze a baba?

Ha nehezen jön össze a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Probálkozunk párommal egy ideje, hogy legyen kistesó. Van már egy 19 hónapos kisfiam akinél ultrogestant kellett szednem. 2 hónapban össze is jött egyből. Most viszont elmentem nőgyógyászhoz, mert menstruációm hol 24 hol 28 hol 30 napra jött meg illetve hol gyenge volt hol erősebb... Kiderűlt azért mert nincs peteérésem.. most valami gyógyszert akar adni ami elősegíti, de ugye nekem előzővel is sárgatest azaz progreszteron hiányom volt és mégis összejött. Méhpempővel szeretném megpróbálni helyre tenni a hormonokat hátha. Az a gondom h el se küld vizsgálatra már adná a gyógyszert... lehet jó.. de lehet mellékhatasból lenne petefészek cisztám akarmim... szóval félek tőle. Oké mit szóljon akinek nem jön össze évek óta egy se. De most komolyan aggódom, hogy nekem sem fog :( :( :( teljesen elkeserített. Mert ha szedem a gyógyszert és nem birom mivel cisztásodásra hajlamos vagyok akkor nem is próbalkozhatunk a gyogyszeres kezeléssel! Várom a törteneteiteket, tanácsokat.



2019. máj. 22. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Ha jól sejtem, nem vagy orvos. Akkor milyen alapon bírálnad felül? Ha nem bízol benne, keress másikat.
2019. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Érdemes olyan nőgyógyászt keresni, akinek bízol a szakértelmében.
2019. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

[link]

Vannak tanfolyamaik is, írott anyagaik is. Az előnye, hogy teljesen egyedül meg fogod tudni állapítani, mikor van peteérésed.

2019. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kocsis Timi ***** válasza:
100%
Szia nálam a méhpempő egyáltalán nem segített. Sztem felesleges, én inkább a gránátalmalét ajánlanám. 100 % biot. Napi 1 dl iszok esténként,mellette diétázunk 3 hónapja. Sok cisztam volt, ami mostanra sokkal kevesebb. Mellesleg a menszim is rövidebb lett 40 ről 31 napos lett. Persze egy másik nőgyógyász felkeresését javaslom. Én is egy hónapja vizsgálatokra járok ( vérvétel, uh stb..)
2019. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!