Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinél a férfi oldalon volt...

Akinél a férfi oldalon volt probléma, milyen vitamint ajánlott a doki? Mi segített?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz a férjem spermavizsgálata, őszintén szólva jobban izgulok, mint ő. Nálam egyelőre minden vizsgálat rendben, TSH-m kicsit magasabb. de nem vészes, gyógyszert nem kaptam rá.

Kíváncsi lennék tapasztalatokra, ki milyen eredményt kapott és mi az ami segített :)



2021. szept. 15. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Profertil
2021. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. és mennyi idő alatt értetek el eredményt így? :) sikerült utána a baba vagy 3 hónapos kontrollon jobb eredmény lett? :)
2021. szept. 15. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szedtünk profertilt meg más mindenféle férfi vitamint alacsony sperma számra.

Nem segített.

Aztán négy év után spontán jött :)

2021. szept. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt gond, de a trimeszternek van férfiaknak való vitaminja. Én megvettem, azon ne múljon alapon.
2021. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Férjem biotech multivitamin for ment szedi, bár néha elfelejti :D

azt nézegetem mik azok az összetevők, amik különlegessé teszik a "termékenységi" vitaminokat.

Uhh 3-as, az kemény lehetett. Sajnos úgy érzem ha 4 évet kell várnom megbolondulok :(

2021. szept. 16. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a Folandrol segített. A 3. hónapban terhes lettem, előtte több mint egy évig nem sikerült.
2021. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én inofolicot iszom és már mondtam neki hogy eseteg neki is azt kellene (mmint folandrolt). Még reménykedem hogy hátha jók az eredményei csak várat magára a babuci 😊
2021. szept. 16. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:

3.vagyok.

Mi is mindketten a Biotech men/women vitaminját szedjük évek óta, én még most a terhesség alatt is.

Nem ezen fog múlni.

Férjemnek here-visszértágulata is van, amit műteni kellett volna, de ebbe nem ment bele és mégis jött egyszercsak a baba. Egy megfejthetetlen rejtély számomra ez az egész fogamzás :)

2021. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyjából ugyanúgy volt, mint a harmadik hozzászólónak. Herevisszér tágulat miatt 99%-ban rossz minőségű spermiumok.

Szedett rá sokáig vitamint, maca-t, kipróbáltunk speciális síkosítót is, semmi eredmény. Lombikot javasoltak, de azt nem szerettük volna (még), illetve találtunk egy orvost, aki arra biztatott, hogy műtéti úton állítsuk helyre a férjem termékenységét. Már kapott is beutalót, de a covid miatt időpontot nem. Közben spontán megfogant a baba.

Utólag rájöttünk, hogy valószínűleg nekünk a gyógyfürdő segített, ahol abban a hónapban megfordultunk. Nem is tudtuk, hogy van ilyen hatása, de utána jártam, és kiderült hogy azt urológiai problémákra is ajánlják.

4 év várakozás után született meg a kislányunk. De ha ezt tudom, már rég elmentünk volna oda!

2021. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!