Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Voltatok már olyan helyzetben...

Voltatok már olyan helyzetben hogy hiába próbálkoztak a babával sehogy nem jött össze ? Én a párommal már lassan 1,5 éve próbálkozunk egyáltalán nem védekezünk de nem jön össze a picur 😭😢

Figyelt kérdés
2021. okt. 5. 11:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Stresszesek a hétköznapok?

Ciklusod rendben van?

Nézed a peteérésedet?

Van krónikus betegséged?


35 év alatt 1 év után lehet/tanácsos felkeresni kivizsgálás céljából meddőségi rendelést. Ha az alap nőgyógyászati dolgaid rendben vannak, akkor is érdemes hormonokat nézni vérből, illetve a párodnak spermavizsgálatra menni.

2021. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Én 20 éves vagyok párom 23 minden rendben van a ciklusommal

Nem vagyunk streszesek

Nincs semmilyen betegségem

Voltam már nőgyógyászaton is ott is minden rendben

2021. okt. 5. 11:21
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tovább kell menni, ahogy írtam, hormonokat nézni, a párodnak spermavizsgálat. Ha ezekkel is minden oké, jöhetnek a bonyolultabb nőgyógyászati kivizsgálások.

Keressetek egy jó szakorvost, aki segít nektek a mikéntekben.


Addig pedig próbálj nem rástresszelni a dologra. Vehetsz ovulációs teszteket, és esetleg nézheted, mikor vagy a legtermékenyebb.

2021. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

A párodat is meg kellene vizsgálni, sok férfi terméketlen.

Ha egyszer "megnézett" a nőgyógyász, az nem sokat jelent, egy rendes kivizsgálás kellene hormonokkal, petefészek átjárhatósági vizsgálattal is.

2021. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2021. okt. 5. 11:25
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
2-es Nyilván nincs minden rendben, meddőségi kivizsgálás szükséges. Menj el nőgyógyászhoz, ad beutalót 3-21 napi vérvételre, illetve endokrinológushoz. A párod pedig menjen andrológushoz.
2021. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat remélem hamarosan minden ki derül és akkor össze jön-e a picur
2021. okt. 5. 11:30
 8/25 anonim ***** válasza:
Szia! Ne búsolj. Nekem volt több olyan ismerősöm is, aki több éve próbálkozott már, és ugyanúgy kétségbe volt már esve, pedig tök egészségesek voltak. Mindegyiknek összejött a baba, csak várni kellett rá. Másfél év az, amikor már én a helyedben elkezdeném legalább magamat kivizsgáltatni. Lehetséges, hogy van egy miómád, aminek nincs tünete, ellenben nehezített teherbeesést okozhat...ez csak egy tipp, mellette lehet ezer féle más....Amúgy azt mondják, hogy a stressz, kimerültség a legnagyobb gát.
2021. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Már nagyon szeretnénk hogy össze jöjjön a picur

Mi az a mióma ?

2021. okt. 5. 12:28
 10/25 A kérdező kommentje:
Kell tőle félnem ? Ez valamilyen daganat vagy mi ?
2021. okt. 5. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!