Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet méhen kívüli terhesség?

Lehet méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

Pco-m, magas prolaktinom, IR-em és még sok más hormonpróblémám van amik kezelés alatt állnak.

Párommal nem szoktunk vedekezni, kb most körül kellene meg jönnie, nagyon változó szokott lenni de 4 napja volt egy peteereshez hasonló kocsonyás folyásom ami barna volt és azóta is tart a folyás ami már inkább nyálkás és rózsaszínes is egyszer volt egy nagyon kevés élénk vér is benne, inkább csak a wc papíron szokott látszani, nem nagy mennyiség.

Tompán fájdogál a derekam, hasam alja is hol kevésbé hol kicsit jobban más tünetem ami mensi előtt szokott lenni nincs. Teszt ma reggeli első pisiből negatív, 10-es érzékenységű.

Nagyon meg vagyok ijedve, aggaszt.

Lehet progeszteron hiány is tudom,de nagyon aggódom. Illetve covidos is vagyok most nem tudom az be kavarhat e, mindig erős menstruációim szoktak lenni, és soha nem barnáztam még.

Esetleg ha járt valaki hasonló cipőben megosztaná velem?

Köszönöm előre is.



2021. nov. 18. 20:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért.
2021. nov. 18. 20:06
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Méhen kívüli terhességnél pozitív a teszt, tehát nyilvánvalóan nincsen méhen kívüli terhességed.
2021. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindenkinél pozitív, van akinél nem mutatja ki.
2021. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mutatná ki? HCG termelődik ugyanúgy.

Elég sok méhen kívüli terhességet láttam életemben, mindegyiknek pozitív volt a tesztje. Annak is, akinek csak 80-as volt vérből a HCG szintje.

2021. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Én is olvastam olyat, hogy van akinek nem mutatta ki a teszt ezért kezdtem pánikolni

Illetve ami lemaradt, hogy végbél fájdalmam is van de szorulásom volt pár napja és szerintem ki jöhetett az aranyerem.

Minden most jön össze 😅

2021. nov. 18. 20:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze nyilván nem gyakori de 3-4 százalék esély van rá. Nekem lánytesómnál pl a nőgyógyásznál derült ki hogy méhen kívüli terhes mikor nagyon görcsölt és elment. 😣

ezzel nem ijesztgetni akarom a kérdezőt tudom rossz érzés ez a kétely.

Az is lehet hogy az a gyógyszer kavar be amit a covid miatt felírtak.

Várj még 1-2 napot és ha nem javul menj el nőgyógyászhoz.

Nekem középidő környékén szokott fájni s hasam és szédülni szoktam 1-2 napig

2021. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A terhességi tesztek megbízhatósága 99% feletti, szóval elég erős a 3-4%...

És a lánytesód csinált tesztet? Gondolom nem. Úgy nem aztán nem túl meglepő, ha az orvosnál derül ki...

2021. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csinàlt. Épp amiatt ment el mert gyanakodott rá és tényleg jó volt a megérzése! Épp ez volt a szerencséje.
2021. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De akkor csak pozitív volt a tesztje basszus...
2021. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Onnan vettem ezt a 3-4 szazalekot hogy az orvos mondta neki. Meg hogy ilyen is elofordul persze ritkan de igen.
2021. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!