Kémiai terhesség?

Figyelt kérdés

Korábban írtam már, hogy nem várt napja előtt pozitív hcg teszt, erősödik. Hcg vérvétel is bőven erősödőtt. Pénteken már 96 mUI/MI

Szombaton a nem várt napján a clearblue teszt 2-3 hetet írt, erősödő predy is (majdnem egyforma erősségű a kontrollal)

TUDOM, akik oktatni szeretnének, szét parázom magam és bújom a netet. De ne ítéljetek, ez nagyon nehéz főleg hogy volt korábban missed ab.

A lényeg, ma reggel csináltam egy újabb tesztet, amilyet eddig is és halványabb lett egy kicsit mint 2 napja..

ez kémiai terhesség? Azóta semmi barnázás, semmi vérzés.

Holnap elmegyek egy hcg-re az fog nekem konkrét választ adni TUDOM!

De volt valakinek ilyen szituáció, lehet baba?



2021. nov. 28. 13:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm:)

Abban esetleg tudnál segíteni, hogy ez a pici derékfájás (viselhető telejsen) és az erős vesefájdalom (borda alatt hátulról) normális?

Doki szerint a vérbőség okozza. De holnap a házidokim biztonság kedvèért felhívom, hátha vesémmel lesz gond.

Most nem paráztam be úgy, ahogy szoktam :D de nem kellemes, és nem tudom hogy normális lehet-e 😀

2021. nov. 29. 20:55
 22/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt.
2021. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem magától a méh növekedésétől fáj a derekam, nem törvényszerű, csak nekem így reagál a szervezetem. Most meg már közel a 20 héthez, a tartásom is megváltozott. Vese fájdalmam nem volt, de én se aggódnék ezen főleg ha elviselhető, meg a doki is nyugodtnak tűnik.
2021. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Igazad van, de az sztk-s dokik nem viszik túlzásba az aggódást 😀😀
2021. nov. 29. 21:57
 25/25 anonim ***** válasza:
Hahahaha teljesen igaz! Egy telefont mindenképp megér a háziorvosnak.
2021. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!