Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit kell tenni, ha nem jön a...

Mit kell tenni, ha nem jön a baba? Hová kell fordulni?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnek, kinek hogy volt ez a történet.

Hálás köszönet minden segítségért.


2021. dec. 4. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mióta próbálkoztok? Voltatok már bármilyen vizsgálaton?
2021. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem jött össze 1 év alatt, a nődokinak mondtam (sztk), hogy szeretnék kivizsgálast. A férjem urulógushoz, majd andrológushoz lett küldve, utána várt vissza a nődoki. Kiderült, hogy a férjemnél a bibi, ami olyan mértékű, hogy az sztks nődoki meddőségibe irányított egyből - beutaló kellett tőle. Én választottam a klinikák k}özül, oda jelentkeztem és irattam meg a beutalót szintén tb alapon. Ott írtak ki nekünk mindenféle vizsgálatot a lombikhoz. Röviden ennyi.
2021. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

nekem is először sima nőgyógyászati vizsgálat volt, vérvételre küldött. páromnak is írt beutalót spermavizsgálatra, nekünk jók az eredményeink mégsem jön a baba.

nálunk a meddőségibe nem feltétlenük kell beutaló, én most kértem időpontot, márciusra adtak. első alkalommal konzultáció és vizsgálatokat írnak majd ki

nektek milyen vizsgálatokat kért?

gondolom akkor párod eredménye miatt csak a lombik jöhet szóba

2021. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Én magánrendelésre jártam. Kb egy év után csinált a doki átjárhatósági vizsgálatot. Ott kiderült, hogy mindkét petevezetékem el van záródva. Azt mondta, akkor innentől meddőségi központ.
2021. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Biztosan le leszek pontozva, de ez is egy vélemény és élettörténet… Mi semmiképpen nem szerettük volna medikalizálni ezt a folyamatot, bár mindketten nagy családra vágytunk. Fiatalok voltunk, úgy voltunk vele, hogy ha lesz saját, akkor a világ legboldogabbjai leszünk, ha nem, akkor pedig örökbe fogadunk egy testvérpárt és szintén a legboldogabb család leszünk a világon. 6 év sikertelenség után úgy döntöttünk, itt az ideje elindulni az örökbefogadás útján, aznap teszteltem először pozitívat, amikor szerettem volna időpontot kérni. 😊 Ezután született még 3 gyermekünk, ők - legnagyobb meglepetésünkre - első 1-2 hónapban megfogantak.


Nem ismerlek titeket, nem tudom, ti hogy álltok ehhez a kérdéshez, csak szerettem volna ha a fentiek mellett egy ilyen választ is olvasol.

2021. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Jaj, 5-ös, így már le minden kérdéshez, hogy nektek 6 év után lett gyereketek és nem stresszeltetek rá...


Szerinted ez volt a kérdés? A kérdező feltehetően nem örökbefogadni akar, mert akkor azt kérdezné.

2021. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem is lepontoztak, pedig leírtam a folyamatot, amire kérdezett a kérdező. Biztos rosszul tudom, hogy velünk mi történt, és a pontozók jobban. Nyugodtan javítsanak ki, hogy történt a mi esetünkben... (2es voltam)
2021. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

(6: az 5-ös válaszoló állandóan itt veri magát a sztorijukra, ami közel sem általános. Örüljön neki magában és kész. Ha egy ilyenre is hallgattam volna, nem lenne gyerekem... Nagyon fel tud húzni ez a fajta hozzáállás)


Én bejelentkeztem a BMCbe (volt kolléganőmnek ott sikerült, őt kérdeztem először), miután azt éreztem hogy a saját dokim leszarja a problémámat. Ott elég volt a háziorvostól beutalót vinnem. Ennyi. A többit ott elmondják. Én még azt hozzátenném, hogy egy jó endokrinológust mindenképp keress!

2021. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!