Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Természetes megtermékenyítés,...

Természetes megtermékenyítés, mint megoldás, de kapcsolaton kívülről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek abban az esetben, ha egy pár férfi tagja terméketlen, viszont szeretnének gyermeket, de nem mesterséges úton?

Nagyon elítélendő lenne?



2021. dec. 25. 12:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem senkinek nincs köze hozzá a három résztvevőn kívül. Ha rólunk lenne szó, inkább a fecskendős módszert vagy a hivatalos inszeminációt választanám.
2021. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs vele gondom, rájuk tartozik. Ha ez egy kapcsolatban mindenkinek oké, akkor részemről is az.
2021. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen jó, fene sem adna ki százezreket mestersèges módszerre.
2021. dec. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Támogatom. F 43
2021. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
26%
Ok, akik szerint ez rendben van, hogy más pasival lefekszik a gyerekért, csak kérdezem: nők vagy férfiak a válaszadók és van-e párjuk? Férfiként örülné neki, hogy a feleséged/barátnőd más férfival kufircol? Vagy nők, nektek hogy esne, ha természetesen nem lehetne gyereketek, de a palitok akarna és ezért egy másik nővel feküdne le, hogy majd az szül majd nektek akkor, mert mesterségesen nem jó, úgy értem egy petesejtet megtermékenyíteni és azt beültetni?
2021. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
15# Teljesen mindegy, hogy ÉN hogy tennék ilyen helyzetben. Nem ez volt a kérdés. De hogy a te kérdésedre is válaszoljak, igen. Ha a férjem, én, mint nő és egy harmadik fél tudtával és beleegyezésével történik mindez, akkor miért kéne pálcát törni bárki feje felett? Az ő dolguk. Fordított helyzetben (ha "béranyát" vonnak be) is így gondolom. Az ő dolguk, magánügyük, nem tartom elítélendőnek, ahogy amúgy a mesterséges utat sem.
2021. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!