Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit lehetne még tenni,létezik...

Mit lehetne még tenni,létezik még valami amit nem próbáltam?

Figyelt kérdés

Másfél éve próbálkozunk sikertelenül,úgy hogy már van egy gyermekünk,ő nagyon hamar sikerült. 30éves vagyok. Voltam vérvételen/3.és21.napi,hgb1c,kortizol,D vitamim/utóbbi kicsit kevesebb volt azóta pótolom. Volt cikluszavarom,túl hosszú volt a ciklus és barnáztam előtte.Túl vagyok 3 hónap sárgatest-progeszteron kúrán, szedtem több fajta vitamint, uh rendben, citológia rendben. Volt felfázásom arra antibiotikumot szedtem. Próbáltam azt a segítő síkosítót. Kiderült h páromnál van gond,kapott kezelést,most azt várjuk h javultak e az eredményei. Az én ciklusom egy ideje rendben van. Jó lenne egy átjárhatósági vizsgálat,de most államiba nem csinálnak ilyen tervezett műtéteket. Vagy van ahol igen? Lh tesztet is próbáltam, egyszer mintha lett volna pozitív, de ha épp nem jókór csinálom a tesztet akkor lehet h elszalasztottam. Nem megbízható.

Mi van még amit ki lehetne próbálni? Vagy mi kerülheti el a figyelmem? Az nem lehet h ilyen sokáig mellélövünk az idővel. Számolom a jó napokat de ha nem számolnám ki ennyi idő alatt akkor is el kellett volna találnunk.



2022. jan. 21. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Meddőségi intézet
2022. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Milyen vitaminokat szedtél/ szedtetek?
2022. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szedtem garvidát,trimesztert,dm-eset,inofolicot, c,d vitamin.


Én is úgy gondolom h valami fizikailag nem stimmel,nem a stressz. Az a baj h nem tudom azt sem h van e peteérésem,ha van eljut e ahova kell. Hol akad meg dolog. Inkább a tehetetlenség dühít. Magánban lehet h csinálnak de nincs rá most 80ezrem. Vagy meddőségi kp-ban megcsinálják akkor is ha covid van? Férjem volt ott vizsgálaton,nem fizetett semmit. De mondjuk az nem műtét volt.

2022. jan. 21. 21:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Én itt a gykn olvastam egy lányról akinek a petesejt minőségével volt gondja és az orvosa javaslatára q10et szedett (pharma-nord bioquinon q10 goldot). Kb 7-8 hónapi próbálkozás után vettem meg, előtte ezeket én is szedtem, mellette a férjem maca kúrát is csinált, és hát nem tudom hogy ezek segítettek-e be, de a 9. hónapban összejött a baba, most 35 hetes vagyok. Egy próbát még megérhet, olvass utánuk :)
2022. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia van aki a méhpempőre esküszik, nekem is van a hűtőben, nekem októberben volt egy missed ab-om ki vártam a három hónapot, azóta ez az első probalkozos honap, annyi hogy én nem hagytam abba a terhes vitamin szedését műtét után sem, femi babyt szedek mert ahhoz van omega 3 kapszula ami ugye a terhesség alatt is nagyon jó szedni, plussz az ára is nagyon jó és 60 szemes, illetve megrendeltem most a bükki füves ember baba váró tea csomagját, nem tudtuk elkezdeni ebbe a ciklusban, de ha most meg is megjönne a nem várt, akkor utána elkezdjük, azt a pároddal kell inni de le van írva mit hogy milyen lépésben kell, a méhpempőt sem eszem még, de én nagy híve vagyok a természetes modszereknek, nyilván van amikor az sem segít, de hátha tudtam segíteni egy kicsit is, illetve amikor teherbe estem az nap, iszogattam és nagyon jól el lazultam úgy hogy pete ereskor ajánlok egy kis alkoholt, ne vessetek meg érte hogy ezt írok, sok sikert :)
2022. jan. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!