Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » LH teszt alakulása.Napokon...

LH teszt alakulása.Napokon belül pozitív lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új vagyok az LH tesztelésben. Az elmúlt pár napban kezdtem hozzá. Eddig viszonylag rendszeres ciklusaim voltak, de mostani kimaradt. Ezeket a LH teszt eredményeket kaptam.Várható, hogy a napokban ez pozitív lesz? Az utolsó kettő ma készült.


[link]



2022. febr. 21. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindig ugyanazt a típusú tesztet használd. Nekem kellett pár hónap, mire rájöttem hogy nálam mikor pozitív. Általában nem volt olyan erős, mint a kontroll csík. Többször is azt hittem hogy "na ma pozitív", aztán másnap "még pozitívabb" lett. A tapasztalat: minden nap csináld meg délben, tényleg egyre erősödik, aztán egyszer csak látványosan gyengül/eltűnik. Na, az előtte lévő volt a "tényleg pozitív" :) Azt követő 24 órában lesz elvileg peteérés, de előtte is érdemes próbálkozni.
2022. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor e szerint próbálkozom ☺️
2022. febr. 25. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!