Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jók ezek az eredmények babához?

Jók ezek az eredmények babához?

Figyelt kérdés

Sziasztok volt egy vetélésem, letrox 25mg-ot szedek és merckformin xr1000 2x1. Jók ezek az eredmények? [link]

[link]

[link]



2022. ápr. 12. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Elsőként a gyulladast keressetek meg a szervezetedben.

Hormonálisan rendben vagy

2022. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Gyulladás van a szervezetedben, és a kálium szinted is magas, ami problémát jelez a veséknél. Keress fel egy urológust, addig pedig fogyassz sok folyadékot.
2022. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez edes keves, pont a lenyeg hianyzik, a hormonok. Egyedul a pajzsmirigy lett nezve ami fontos, de az jo. Szedsz mercket is, terhelesed nem volt? Azt is kene tudni. Es egy jo par fontos hormon mint LH FSH OSZTRADIOL TESZTOSZTERON AMH PROGRSZTERON (3, es 21. Napi) stb. Ennyi jutott hirtelen eszembe. Ja es D vitamin
2022. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az éhgyomri 5,6 cukor magas egy kicsit, főleg úgy hogy gyógyszert szedsz. Betartod a diétát?
2022. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem egyenlőre a házi orvosammal azt mondta a kálium szint kapcsán hogy kér egy újabb labort és megnezzuk, de nem mondta hogy vese baj lehet, inkább azt mondta hogy ne szedjek 4000Ne D vitamint hanem csak 2-3000 Ne. A gyulladást mondta hogy van, de azt mondta nem vészes, én a fogamra gondolok, mert lyukas 🤔
2022. ápr. 13. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező teljesen rossz nyomon haladsz. Az általános verkep elemzese, egy általános helyzetben a haziorvos feladata. Babaprojectnel nogyogyasz, es endokrinologushoz kell fordulni ha nem jon a baba, vagy veteles tortent tobbszor is. A haziorvos ehhez nem ert. Es mint fentebb is le van irva, ez nem hormonsor amit kertek. Szimpla verkep.
2022. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A D vitaminnak nem kellene problémát okoznia a káliumszintednek. És ahogy az előttem szóló mondja ezeknek az értékeknek semmi köze a terhességhez. Jó ha ez is jó, de ehhez nőgyógyászati vizsgálaz és 3. és 21 napi vérvétel kell elsőkörben.
2022. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy ezek kellenek de rosszul fogalmaztam mert én kimondottan a pajzsmirigy rész miatt mentek, úgyis kértem hogy pajzsmirigy alapcsomag:)
2022. ápr. 14. 09:28
 9/9 anonim ***** válasza:
De ne te kérjed, hanem az orvosod aki kezel! Értem én, hogy fasza az, ha magánlaborba jársz elkölteni a fizudat, mert azt csinálják meg amit te akarsz, de ne az interneten kérdezgess full laikus embereket, mert annyira értenek hozzá, mint te. Keress fel egy nőgyógyászt, aki elindítja a kivizsgálásodat és ne random dolgokat kitalálva csináltass random vizsgálatokat, mert ennek semmi értelme.
2022. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!