Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2es típusú cukorbetegkent a...

2es típusú cukorbetegkent a baba is beteg lesz??

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy kettes típusú cukorbeteg vagyok, gyógyszeres. Valószínűleg az fognak állítani inzulinra már a terhesség elején. Az lenne a kérdésem hogy ez mennyire van hatással a babára? Mennyire veszélyes? A baba is cukros lesz?? Köszönöm elore is a valaszokat

2022. ápr. 16. 17:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jaj engem nem amiatt csaszaroztak. Program császár volt más miatt.

De halat adok az égnek hogy épen maradt az alsó felem😅

És amúgy igen, Cukin írta, de ha egy 4 v 5 kilós baba jönne ki.. Na az már igen nagy baj lenne 🙈 azaz na, érted 😅

2022. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lesz mindegy hogy hány kiló :) de az a lényeg akkor hogy szigorú diéta mellett és jó cukor mellett, normális súlyú baba születik :)
2022. ápr. 18. 17:02
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező : pont aztirjuk hogy nem 😂

Hiába tökéletes a cukrod, és szigorúan tartod a diétát. Az esetek 99%ban nagy súlyú baba születik. Inkább 62 ruhát vegyél többet mintsem 56-ost majd ha egyszer itt az idő

2022. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Értem... Nekem az a lényeg leginkább hogy egészséges legyen. Inkább én meg szenvedek a szülessel csak ő egészséges legyen. Mert attól tartok hogy beteg lenne. De hát a cukrosok is szülnek, és gondolom mi cukrosok is tudunk egészséges babát szülni, nem lesz cukros a kicsi már csecsemő korban..
2022. ápr. 19. 23:10
 15/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem!

Az en fiam sem az.

Barátnőm fia se

Az orvosom is cukorbeteg, neki a fia már 30+ és nem cukorbeteg.

Oroklodhet de Nagyon kevés az esélye. Inkább azoknál van nagyobb esély akik születésuktol fogva azok.

A fentebb írtak mind inzulinos cukorbetegek, és nem gyógyszeresek, szóval ők sosem válhatnak gyógyszerre. Szinte 0 az esély Hogy beteg legyen. Persze az oregkor az más, ott bármi kialakulhat, de gyermekkorban kevés az esélye.

2022. ápr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyetlen cukros ismerősömnek sem lett nagy a babája, ahogy nekem sem. 3100 gr-al született a lányom. Ha jó a cukrod, akkor nem lesz nagy a baba. Ha mégis, akkor nem a cukor miatt.
2022. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!