Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem estem teherbe, valami baj...

Nem estem teherbe, valami baj lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal múlt hónapban pont az ovulacio napján szeretkeztünk védekezés nélkül. Belém is élvezett, viszont ma (a menzeszem előtt 6 nappal) csináltam egy tesztet, de sajnos negatív lett. Lehet, hogy meddő vagyok? Nagyon félek ettől, mert már nagyon vágyom egy kis lurkók a. Első babank lenne.



2022. aug. 7. 17:48
1 2 3
 1/28 Menőcsajszi72 ***** válasza:
15%
Próbáljátok meg mégegyszer! De inkább keressetek orvost, ő majd tudja.
2022. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Tehát egyszer próbálkoztatok, jól értem?
2022. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Volt több alkalom is, amikor belém élvezett, viszont az nem peteeres idején volt, hanem random. Kicsit aggódom, mert utána jártam, hogy rengeteg nő van, aki évekig próbálkozik és nem sikerül nekik. Nem szeretnék meg sokat várni rá, mert minden gondolatom ez körül forog. Rettenetesen félek, hogy ha elmegyek dokihoz esetleg megmondja, hogy nekem nem lehet saját babám.
2022. aug. 7. 17:55
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, milyen orvos kezdene ezzel bármit is.
2022. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen hozzáállással még ne vállalj gyereket.
2022. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hiába mennek el ÉN orvoshoz, ha esetleg mégsem velem lenne a gond, a párom közölte, hogy ő biztosan nem fogja magát kivizsgaltatni. De most itt nem ez volt a kérdésem, hogy szerintetek menjek e dokihoz vagy sem.
2022. aug. 7. 18:00
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ez nem így müködik. Nagyon ritka, ha valakinek az első hónapba összejön.
2022. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, 3 dolog:

1. Első hónapban nem 100% a terhesség, ha nem sikerül, az még nem jelent semmit.

2. Hat nappal korábban még akkor is simán - lehet a teszt, ha terhes vagy.

3. Ha a párod még elméleti síkon se lenne hajlandó orvoshoz menni a közös célotokért, biztos tőle akarsz gyereket?

2022. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem csak a párja nem hlye, hogy egyből meddőségi központba rohamjon 1 próbálkozás után
2022. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Menzesz előtt 6 nappal mèg nem mutatja ki a teszt…
2022. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!