Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem estem teherbe, valami baj...

Nem estem teherbe, valami baj lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal múlt hónapban pont az ovulacio napján szeretkeztünk védekezés nélkül. Belém is élvezett, viszont ma (a menzeszem előtt 6 nappal) csináltam egy tesztet, de sajnos negatív lett. Lehet, hogy meddő vagyok? Nagyon félek ettől, mert már nagyon vágyom egy kis lurkók a. Első babank lenne.



2022. aug. 7. 17:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%

Jóisteb gyere le!



Az egészséges párok esetén. átlagosan 6 hónap kell a sikerhez.


Menzesz előtt 6 nappal bàrmilyen mesterreklám is

Nem mutatja ki a teszt a terhességet, szóval az sem biztos, hogy nem vagy terhes.


2 ha pozitív is a teszt, az sem jelent semmit, mert az esetek nagy %-ában kémiai terhesség jön létre .

Késés nélkül, vagy 1-2 nap késéssel megjön a menzesz pozi teszt ellenére is.Ezekről a nők többsége nem is tud.


3 / van valami ok, ami miatt aggódsz? Ami realitás talaján áll?


4 off:

Ilyen férfivel nem vállalnék gyereket!!!!!

2022. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

Mióta próbálkoztok? Mert remélem, nem akarod azt mondani, hogy ez volt az első éles hónap, és te már így bepánikoltál?

Egy egészséges párnak 20% esélye van egy ciklusban a terhességre.

Nem akarsz éveket várni, ok. De nehogy már 1-2 alkalom után meddőségire mászkálj!

2022. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
89%

"Hiába mennek el ÉN orvoshoz, ha esetleg mégsem velem lenne a gond, a párom közölte, hogy ő biztosan nem fogja magát kivizsgaltatni"


Ja, hogy ezért vagy már az elején így rágörcsölve!

A 8 év meddőségem alatt nem egy nő mondta nekem: "Ha mi jártunk volna így, a férjem tuti nem lett volna hajlandó kivizsgáltatni magát vagy kezelésre járni!"

Hát az enyém szerencsére hajlandó volt, sőt, el sem hagyott emiatt. Azt szokták mondani tudod, mindenki akkora terhet kap az élettől, amit elbír. Mi rohadt sokat elbírtunk.

2022. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
14%
Ha ilyen sokáig tart a teherbeesés akkor miért írjátok oda mindenhova hogy ha már kicsit berakja a fiú akkor egyből terhes lesz a lány meg grat mi lesz neve meg ilyeneket írtok. Most akkor mi az igazság
2022. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
4%
Ezt a Jóisten gyere le proli szöveget ki találta ki?
2022. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
86%

14. Te is nyiss ki drága egy biológia könyvet.


Kérdező, egészséges pároknál 1 év még belefér. Semmit nem jelent, hogy elsőre nem jött össze.

2022. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez valami troll kérdés.

Nehéz elhinnem, hogy egy felnőtt, gyereket akaró nő ne tudná, hogy ha első hónapban nem jön össze, az még messze nem meddőség. Pláne, ha olyanokkal is tisztában van, hogy ovuláció környékén a legnagyobb az esély teherbe esésre.

2022. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem troll kérdés. Nem értem, hogyha az ember valamiben bizonytalan és feltesz egy kérdést, akkor miért kell rögtön lehurrogni?
2022. aug. 7. 18:47
 19/28 anonim ***** válasza:
93%
Tesztelj 6 nap múlva. De ez kész, nem is értem. Akkor már biztosabb lesz a teszt. Egyébként közölném hogy még egészséges pároknak sem könnyű teherbe esni.
2022. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
80%
Ne etessétek a trollt 😃
2022. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!