Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek hogy ment az Inszemináció?

Kinek hogy ment az Inszemináció?

Figyelt kérdés
Nektek hanyadik sikerült?Mi volt a gond és hány évesek voltatok? Ha nem sikerült hányat csináltatok? Utána mentetek lombikra?

2022. aug. 16. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Az államilag finanszírozott 5-ből egyik sem. 2016 őszétől 2017 tavaszáig zajlott, az utolsónál töltöttem be a 28-at. Csak sötétben tapogatózás volt, nem tudni, mi volt a gond.

Az utolsónál vissza sem mentem az orvoshoz a negatív eredménnyel, mert annyira besokalltam, hogy nem akartam lombikra menni (mondta, hogy az 5. után oda fog irányítani).

Ezután évekig nem foglalkoztam a témával. Idén januárban kezdtük a lombikot, a 2. sikerült júniusban.

2022. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
3/0, majd 4 hónapra rá az első lombik sikerült.
2022. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem kettő volt magánban majd 2 év szünet után kettő államiban,egyiksem sikerült.Ezek után mondtam a dokinak hogy mennék lombikra közölte hogy ha nincs bajunk nincs lombik, állítása szerint az inszemináció azoknak van akik "egészségesek"és 35 alatt vannak. Majd kerestem másik orvost aki már támogatta és javasolta is a lombikot.
2022. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 évvel ezelőtt a második sikerült (maganban).

Most allamiban próbálkozunk, még az elsőn vagyok túl csak, egy hét múlva teszteljetek.

2022. szept. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!