Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy vetélés okozhat maradandó...

Egy vetélés okozhat maradandó károkat?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 éve nagyon hamar megfogant. Majd a testvére is, de 12 hétre elment, aminek műtét lett a vége. Ennek egy éve és azóta nem esek teherbe. A művét okozhat olyat, ami maradandó? Nagyon furcsa, hogy egy év próbálkozás után nem esek teherbe, mikor korábban többször is. (40 éves vagyok)

2022. aug. 22. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Igen kevés az esélye a műtét miatti komplikációknak.


40 éves vagy, és túl vagy egy vetélésen. Az esetedben a teherbeesés elmaradását inkább a korod, valamint a vetélés következtében kialakult pszichés és lelki gátak okozzák.


Kivizsgálás történt már? Orvos mit mondott?

2022. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem voltam orvosnál, most készülök, mert a mensim 8.napja késik, de 3 negatív tesztet csináltam, így el vagyok keseredve.
2022. aug. 22. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
40 évesen már normális ember nem vállal gyereket 😉
2022. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Meg jo akkor hogy sokan vagyunk nem normalisak!

Hogy mondhatsz ilyet?

Esetleg egy no meg akarja talalni az útját es elobb ki akar teljesedni es utanna akar gyereket, plane hogy a kerdezonek nem is az elso gyermeke lenne.

2022. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%

Ki a szart érdekel, hogy ő 40 éves koráig mit csinált?

Nemcsak önző az ilyen, hanem roppant felelőtlen is. Azt a gyereket fel is kell nevelni. 42-43 évesen az ember már nem úgy szalad, kúszik, mászik a gyerek után mint egy 25 éves.

Hagyjuk már ezt..

Orvosi szempontból sem ajánlott ugyanis magasabb a kockázata a rendszerelleneségek kialakulásának

Ha eddig nem ért rá, akkor tegyen le róla. Ennyi

2022. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: Hihetetlenül tudatlan és sötét vagy a témában. Az ajánlottságban is mellé lőttél, de valószínű egy nyomorult lehetsz, azért gondolkodsz így.
2022. aug. 26. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!