Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit gondoltok erről a vérképről?

Mit gondoltok erről a vérképről?

Figyelt kérdés

Én ehhez nagyon "tudatlan" vagyok, természetesen elfogom küldeni az orvosomnak is, de azért kíváncsi lennék, nektek mi a véleményetek róla.

Kicsit több mint 1-éve próbálkozunk a babával, de nem sikerül sajnos. A menstruációm 2-5 napja között kellett mennem vérvételre, ez a 2. napon készült. Mennem kell majd a 21.

-napon is.

Amúgy hashimoto-m van, és 2-es típusú cukorbeteg vagyok, de mindkét betegség figyelemmel tartott, és kezelt is.

Egészséges életet élek, sportolok, egészségesen étkezem.

Úgy tervezem, majd ha a 21.-dik napi vérteszt is kész lesz, elküldöm az orvosomnak, de egy kicsit aggódom, mert úgy olvastam pl ez az Anti Müller - cucc, amit amúgy eddig nem ismertem, viszont most utána olvastam és meg is ijedtem tőle... Tehát nem jó nekem, az alacsony érték.

Kíváncsi lennék, hogy aki esetleg jobban ért ehhez, mit szól a vérképemhez.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


[link]


[link]



2022. szept. 3. 01:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja és 27-éves vagyok, ha ez számít.

Köszönöm! :)

2022. szept. 3. 01:45
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Orvostól kérdezz ilyesmit, ne unatkozó, ráadásul dilettáns nőktől
2022. szept. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ne ijedj meg ettől az AMH-tól. A D vitamin szinted viszont nagyon alacsony, és a TSH sem a legideálisabb. D vitamint milyet és mennyit szedsz?
2022. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Orvostól fogom megkérdezni, evidens. Csak addig gondoltam, lehet itt valaki aki érthet hozzá, nyilván az orvos véleménye lesz majd a releváns. :)


A tsh-m sose lesz jó, mert pajzsmirigy alulműködésem van. D-vitamint egyáltalán nem szedek, de most már fogok, ma veszek is.


Köszönöm hogy írtatok! :)

2022. szept. 3. 09:55
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
d vitamint, ami effektív is, nem tudsz csak úgy venni recept nélkül.
2022. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ooha, értem. Akkor kérek majd az orvostól receptet.

Amúgy a tsh-m szuper, ahhoz képest amilyen volt mikor felfedezték a pajzsmirigy alulműködést. Már pontosan nem tudom mennyi volt, de horrorisztikus volt az eredmény.

De volt már jobb is, a múlt évben 2,2 volt, az jobb volt.

Lehet kicsit elhagytam magam a múlt évi (év vége felé) teljesítményemhez képest, ugyan most is még egészségesen eszem, de akkor jobban sportoltam, most meg hetente 1-2 x tudok csak úszni, vagy itthon kicsit mozogni.

Akkor konkrétan 3-4x tudtam. Ennyire számítana? Hm. :(

2022. szept. 3. 10:08
 7/11 anonim ***** válasza:
pm szempontjából semmit sem számit a mozgás.
2022. szept. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
5: dehogy is nem. Gal K2+D. Egy pipettányi minden nap és szépen felviszi. 1,5-2 hónap után érdemes újra nézetni, mert túladagolni nem szabad illetve teherbeeséshez 100-130 között ideális.
2022. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
8. dehogy lehet és ez nem véletlen…
2022. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Akkor csak véletlen, hogy az én és több ismerősöm D-vitamin szintjét helyretette a Gal. Vérképpel bizonyítottan. A sajátomat linkelni is tudom, ha kell. Semmi mást nem szedtem azon kívül.

Egyébiránt bármelyik más olajos D-vitamin jó lehet. A tabletta az aminek nincs értelme. Illetve a D-vitamin mellé mindig kell K-vitamin is, mivel az segíti a felszívódást.

2022. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!