Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki segítene??? (mert az...

Valaki segítene??? (mert az orvos szerint jó így 😏) Magas T3,alacsony T4 gyógyszer mellett.

Figyelt kérdés

TSH 1.61 mlU/l

T3 8,70 pmol/l

T4 11,969 pmol/l

T3 szintem magas, a T4 pedig alacsony.

Napi 50ug Euthyrox szedese mellett.

Ez még mindig Pajzsmirigy alulműködés?? Több gyógyszer kellene?



2022. okt. 19. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló értékekre nekem is azt mondta az endokrinológus, hogy rendben van. Terhesség elején zavarodott meg nekem . Azelőtt nem volt magas a T3. Én is Letroxot szedek. Később nálam rendeződött. Csak rövid ideig volt magas a T3.
2022. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj, de ha az _orvosod_ szerint rendben van, akkor te tényleg adnál 'kasszás Erzsi' véleményére a Gyakoriról?! Komolyan gindolod, hogy itt felülbíráltatod egy (szak)orvos véleményét?

Akkor egyáltalán minek rabolni a doki idejét? Menj csak el vérvételre magánban, aztán majd mi megszakértjük neked az eredményt. Még homeopátiás szereket is ajánlunk, ha kell.

2022. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
SZERINTED nem jó az eredmény akkor keress másik orvost aki hajlandó a te szájízed szerint praktizálni és a kedvedért indokolatlanul emelni az adagot
2022. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elég sok orvos mint az enyém is, csak a referencia tartományt nézni.

Ha nincs ott csillag akkor jó. Anno 4,9 volt a Tsm, amire 2 orvos is azt mondta,hogy ok.

Elmentem egy normális endokrinológushoz vele,aki mondta,hogy sajnos sok mezei orvos ezzel nem foglalkozik. Kaptam is rá gyógyszert, le is ment 1-2 közé és jobban is éreztem magam.

Egyébként ha beirod,a pajzsmirigy hormon optimális tartományát névre, ott is látni fogod,hogy nincs rendben az eredményem. :) Át is küldök egyet,hogy lásd mi az amit "leszart" az orvos.

[link]

2022. okt. 19. 10:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Még mind8g nem értem... Hisz akkor miért nem mégy ahhoz a "normális endokrinológushoz"???
2022. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4. 12 éve kezelnek hashimotoval, azóta szültem 2 gyereket, könnyen ment a teherbeesés is. sosem voltak tankönyviek az értékeim pláne nem várandósan.

lehet ezt csinálni amit csinálsz, csak nem érdemes.


#3.

2022. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

El fogok menni, csak külföldön lakok az orvos pedig Budapesten,így nem annyira egyszerű a dolog.

És mivel elkuldtek meddőség miatt laporoszkopiás műtétre tegnap,ahol persze semmit se találtak, kicsit idegesít,hogy észre se veszik,hogy hormonprobléma van, hanem az első az,hogy felvágolnak.

Ezért is írtam ki,hogy volt e valaki hasonló helyzetben, akinek magas a T3 és alacsony a T4........

2022. okt. 19. 10:48
 8/15 A kérdező kommentje:
*felvágnak
2022. okt. 19. 10:49
 9/15 A kérdező kommentje:
Én 6 éve meddő vagyok,szóval nálam más a helyzet mint nálad 6-os
2022. okt. 19. 10:52
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
6 éve meddő vagy de tutira mondom, hogy nem a pm a probléma. ha több gyógyszerrel lenyomják az értékeid a szerinted kívánt értékre, akkor sem fogsz teherbe esni. máshol lesz a baj. párodnál minden rendben? sehol semmi eltérést, összeférhetetlenséget nem találtak?
2022. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!