Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapolcán a pri-be lombiknál...

Tapolcán a pri-be lombiknál tényleg csak 1 megtermékenyített petesejtet ültetnek be 35 éves kor alatt?

Figyelt kérdés
Ha én minimum 2 szeretnék, szólok a dokinak akkor sem fogják engedélyezni?

#Lombik,tapolca
2022. dec. 7. 07:48
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök mindent. Kb január vége február elején kiderül 🥰
2022. dec. 7. 21:44
 12/27 anonim ***** válasza:
Szurkolok! 🙂
2022. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Szia hogy vagy én is Tapolcai lombikos anyuka vagyok,nekem 2 lett beültetve 2020ban és meg is maradtak 🙏🍀♥️💙szerintem annál többet nem szoktak nagyon engedni , bár hallottam olyat is akinek a 2 sem akarták...pedig úgy gondolom ha nagyobb az esély plusz valaki úgy gondolja nem okoz neki gondot ha megmarad mind2 baba akkor had válassza ki a szülő ♥️🙏sok sikert kívánok 🙏
2023. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Szia! Hétfőn megyek leszívásra. Nem sok a remény. Antagonista protokollom van. 14.napja stimu, 6 tüsző abból csak egy van szép nagy. Hogy mi lesz ebből nem tudom . Eddig se voltak. 20mm nagyobb. A doki szerint nem szép. És elég bunkó a válaszai.


Gratulálok neked. Nekem nem lenne baj ha ikrek lennének. Már semmit sem bánok csak anya lehessek.

2023. febr. 9. 11:55
 15/27 anonim ***** válasza:
Oo melyik doki volt veled ilyen bunkó én a török dokihoz jártam de nagyon rendes volt végig sok sikert neked kitartás elhiszem hogy nehéz főleg ha valaki nagyon vágyik már babára
2023. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Valami csak lesz így is. Még nőhetnek is.
2023. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
László dr úr
2023. febr. 10. 06:08
 18/27 anonim ***** válasza:
Szia 15os válaszoló vagyok.hogy vagy (remélem vagytok)🍀🙏🙏🙏
2023. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Szia! Minden rendben egyenlőre 🥰 5 tüszőt szívtak le. Egy maradt másnapra így 3 naposan visszakaptam.


Valószínű az az egy nagy volt az.


Jelenleg petezsákot látott már a doki 😍 2 hét múlva kell vissza mennem.


Hcg is szépen emelkedik.


A beültetést gőgös doki csinálta. Közbe már csongrádihoz járok de nem is akarok váltani nagyon rendes.

2023. márc. 11. 04:56
 20/27 anonim ***** válasza:
Ez szuper hír! Nagyon örülök Neked. 😊 Legközelebb már lesz szívhang is.
2023. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!