Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pozitív teszt.De teszt után...

Pozitív teszt.De teszt után menstruáció.(?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónappal ezelőtt csináltam egy terhességi tesztet, ami pozitív lett rá egy napra el kezdtem barnás színűen vérezni rá pár órával rendes menstruáció szerű vérzés.

Tüneteim is voltak: nagyobb étvágy,menstruáció kimaradás.


Ezután 1 héttel teszteltem, negatív lett az eredmény.



4 nappal ezelőtt csináltam tesztet, mert most biztos voltam abban, hogy terhes vagyok még a pocakom is nőtt, csináltam tesztet:pozitív.

Már ip-t is foglaltam a nőgyógyászomhoz.

1,5 hónapos menstruáció kimaradás,aluszékonyság,étvágy,ételeket is kívántam.

Erre a mai napon megjött.

Előző két napban nagyon fájt a derekam.


Az lenne a kérdésem, hogy én PM beteg vagyok.

Azon belül autoimmun thyeroditis (Hashimoto)

És első stádium több gömbös golyvám van (struma)

Még nem kell hormonterápiát végeznem.Majd februától kezdjük el.


A betegség miatt lehet elvetélek?


2022. dec. 13. 23:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Pár hetes terhesség esetén nem nő még a hasad..

Mutass képet a tesztről, mert a leírtak alapján inkább csak látni akarod nagyon a két csíkot a negativ teszted és bebeszéled magadnak, hogy terhes vagy.

2022. dec. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
egyszer azt írod rendes vérzés, majd ugyanerre egy mondattal később azt, hogy kimaradt a vérzés. most mi?
2022. dec. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy terhes
2022. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nem pár hetes voltam, ha másfél hónapos menstruáció kimaradás van, hogy lehetnék pár hetes? 😀 A teszt erősen pozitív volt.Nyugi 2 gyerekem van, tudom milyen mikor pozitív a teszt és terhes vagyok.

De viszont a második csík egyre halvanyabb lett miután megcsinaltam pár órával rá már alig lehetett látni.

2022. dec. 14. 10:39
 5/28 anonim ***** válasza:
36%

Magas vagy alacsony a tsh-d? Milyen hormonterápiát kezdesz majd el?

Az első terhesség, az valószínűleg kémiai volt, az teljesen egészséges embereknél is megesik.

2022. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Tehát jól értem, az előző ciklusban volt pozitív teszted, majd véreztél, és a teszt ezután negatív lett.

Majd rá másfél hónapra megint pozitív, de újra megjött?

Ez nekem két, egymás utáni ciklusban bekövetkezett kémiai terhességnek hangzik. Amennyiben valóban pozitívak voltak a tesztek.

2022. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem pár hetes voltam, ha másfél hónapos menstruáció kimaradás van, hogy lehetnék pár hetes?"


Azt nen tudhatod, a másfél hónap alatt mikor estél ténylegesen teherbe, mert ez elég hosszú ciklus volt akkor.

De ha vérzel, akkor ez úgyis kémiai volt csak.

2022. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Tiszta katyvasz amit írsz.


Egyszer kimaradásról írsz, majd rendes menzesz vérzésed van.

2022. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Te tényleg ennyire nem érted?A vérzés kimaradás az a tünet volt a terhességnél
2022. dec. 14. 12:02
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Akkor késett csak ha később volt rendes menzesz szerű vérzésed ill kémiai miatt megjött csak később
2022. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!