Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pozitív teszt.De teszt után...

Pozitív teszt.De teszt után menstruáció.(?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónappal ezelőtt csináltam egy terhességi tesztet, ami pozitív lett rá egy napra el kezdtem barnás színűen vérezni rá pár órával rendes menstruáció szerű vérzés.

Tüneteim is voltak: nagyobb étvágy,menstruáció kimaradás.


Ezután 1 héttel teszteltem, negatív lett az eredmény.



4 nappal ezelőtt csináltam tesztet, mert most biztos voltam abban, hogy terhes vagyok még a pocakom is nőtt, csináltam tesztet:pozitív.

Már ip-t is foglaltam a nőgyógyászomhoz.

1,5 hónapos menstruáció kimaradás,aluszékonyság,étvágy,ételeket is kívántam.

Erre a mai napon megjött.

Előző két napban nagyon fájt a derekam.


Az lenne a kérdésem, hogy én PM beteg vagyok.

Azon belül autoimmun thyeroditis (Hashimoto)

És első stádium több gömbös golyvám van (struma)

Még nem kell hormonterápiát végeznem.Majd februától kezdjük el.


A betegség miatt lehet elvetélek?


2022. dec. 13. 23:30
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Biztosan, hogy terhes voltam.

Ma megyek a nőgyógyászatra, már nem volt IP de sürgősségivel behívtak.

A kémiai terhesség az mikor megfogan a baba beágyazódik, de valami miatt felszívódik?


Ha ez is van/volt akkor egymás követő hónapban lehet ugyanaz?

2022. dec. 14. 12:08
 12/28 A kérdező kommentje:

A tsh-m alacsony, most még csak wilox-on tablettát szedek.

A hormonterápia februárban fog kiderulni, hogy milyen terápiát folytatom majd.


És még annyi, hogy még mindig hányingerem van és egyfolytában éhes vagyok.


Ha kémiai terhesség volt, lehet még babám?

2022. dec. 14. 12:11
 13/28 A kérdező kommentje:
Tsh magas*** BOCSÁNAT!Csak nem jár itt az agyam.
2022. dec. 14. 12:12
 14/28 anonim ***** válasza:
84%

"A vérzés kimaradás az a tünet volt a terhességnél"


Milyen terhesség? Amit 4 napja teszteltél, de azóta megint megjött, tehát max kémiai volt?

A 2 hónappal ezelőtti vérzésed után miért csak 4 nappal ezelőtt teszteltél először? Így nem is tudhatod, hány hetes terhes lehettél, mielőtt megszakadt volna.

A hasad meg nem a terhességtől nőtt, az csak puffadás.

2022. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
61%
A magas TSH okozhat vetélést.
2022. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Kedves névtelen "válaszadó"

Ha nem tudsz válaszolni a féltett kérdésre akkor kérlek, menj és olvasgass inkább.

Mivel te a feltett kérdést sem érted.

Attól,mert 4 nappal ezelőtt csináltam tesztet nem 4 napos volt a terhessegem 😀 hidd el tudom hány hetes voltam.

Voltam 4 szer terhes ebből 2 gyermekem született meg.

A nagyobbik már 4 éves a kisebbik 1 és fél múlt, úgyhogy kérlek, ha nincs tapasztalatod vagy nem érted a kérdést, ne válaszolj arra, köszönöm a terhességi meg nem kérek kioktatást, mert tapasztalatom van hozzá.

További szép napot!

2022. dec. 14. 13:13
 17/28 anonim ***** válasza:
86%

"Attól,mert 4 nappal ezelőtt csináltam tesztet nem 4 napos volt a terhessegem 😀 hidd el tudom hány hetes voltam."


Sehol sem írtam olyat, hogy 4 napos lenne a terhességed.

Már csak azért sem, mert nem vagyok hülye, tudom, hogy olyan nincs, mivel kb. 4 hetes terhesség mutatható ki leghamarabb.

Csak annyit kérdeztem, ha 2 hónapig nem menstruáltál, miért csak 4 napja teszteltél, és így honnan tudod, mikori aktusból estél tehetbe? Így azt sem tudhatod, hány hetes terhes vagy/voltál, mert ez az utolsó ciklusod így elég hosszú volt. Nem tudhatod, hogy az utolsó vérzéstől számítva rá két hétre volt ovulációd, vagy sokkal később.

Szóval te nem érted, mit írok.


Hiába van 2 gyereked, én már beszéltem olyan 2 gyerekes anyukával, aki azt hitte, létezik pár napos(!) terhesség, mert fogalma sem volt, honnan számolják a terhességi kort.

2022. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

A magas tsh okozhat vetélést, ha babát szeretnétek azt minél előbb kezelteti kellene, mert beletelik egy kis időbe, amíg beállítják a gyógyszert.

Az első terhesség az szerintem kémiai volt, az ellen nem lehet mit tenni.

A második az már lehet a magas tsh miatt. Mennyire magas? Illetve nekem doki mondta, hogy terhesség alatt 6 hetente nézni kell a tsh-mat, mert felborul és gyógyszer adagot is változtatni kellett.

2022. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös lassan fél éve van nálam a betegség mármint akkor megtudtam, hogy autoimmun beteg vagyok.

Fél évente járnom kell ellenőrzésre vérvétel,uh,endokrinológus.

Azért is, mert ugye a gömbök atváltozhatnak rosszindulatúvá illetve a hormonokat nézzük.

2022. dec. 14. 14:26
 20/28 A kérdező kommentje:
*Göbök* bocsánat, csak kijavít a telefon 😀
2022. dec. 14. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!