Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pozitív teszt.De teszt után...

Pozitív teszt.De teszt után menstruáció.(?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónappal ezelőtt csináltam egy terhességi tesztet, ami pozitív lett rá egy napra el kezdtem barnás színűen vérezni rá pár órával rendes menstruáció szerű vérzés.

Tüneteim is voltak: nagyobb étvágy,menstruáció kimaradás.


Ezután 1 héttel teszteltem, negatív lett az eredmény.



4 nappal ezelőtt csináltam tesztet, mert most biztos voltam abban, hogy terhes vagyok még a pocakom is nőtt, csináltam tesztet:pozitív.

Már ip-t is foglaltam a nőgyógyászomhoz.

1,5 hónapos menstruáció kimaradás,aluszékonyság,étvágy,ételeket is kívántam.

Erre a mai napon megjött.

Előző két napban nagyon fájt a derekam.


Az lenne a kérdésem, hogy én PM beteg vagyok.

Azon belül autoimmun thyeroditis (Hashimoto)

És első stádium több gömbös golyvám van (struma)

Még nem kell hormonterápiát végeznem.Majd februától kezdjük el.


A betegség miatt lehet elvetélek?


2022. dec. 13. 23:30
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Kedves 17-es, azért nem teszteltem, mert a betegségembe alapból van olyan mikor magától hónapokat kimarad, ezért kértem, hogyha nincs tapasztalatod akkor ne írj.

És ez hülyeség,amit írsz, mindkét babámmal már 2 hetesen uh-n voltam és látszott a petezsák.

2022. dec. 14. 14:30
 22/28 anonim ***** válasza:
85%

Mennyi az atpo-d?


Amúgy függetlenül attól, h hány gyereked van már, kicsit zöldségeket írsz:)

2022. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%

"És ez hülyeség,amit írsz, mindkét babámmal már 2 hetesen uh-n voltam és látszott a petezsák"


Oké, ezek szerint te is ebbe a kategóriába tartozol, akinek bár van gyereke, fogalma sincs, honnan számítják a terhességi kort. 🤣🤣🤣

Elárulom: alapvetően az utolsó menstruációtól, ha szabályos. De 2 hetes terhesség nincs VALÓS IDŐBEN, mert a 2 hetes terhesség az ovuláció ideje.

Mikor a nemvárt napja vagy, akkor vagy 4 hetes terhes.

2 hetesen neked nem láthattak petezsákot. 4 hetesen is csak valami felritkulás látható, kb. 5 hetesen van petezsák.


Kicsit pótold a biológiai ismereteidet!

2022. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
56%
2022. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, hogy Te mit mondassz uh-n mikor volt az utolsó menzeszed a uh mért adatai alapján mondják meg hány hetes terhes vagy.

Mert 12 hétig minden baba ugyanabban az ütemben fejlődik.

Ezért lehet 12 hétig pontosabban 11+6 napig elvetetni a babát, mert utána már lehet eltérés.

Igen, és + - 2 hét.

2022. dec. 14. 15:09
 26/28 anonim ***** válasza:
82%

Igen, de az UH is úgy számol, ahogy én leírtam. Tehát nem számol 2 hetes terhességet, mert olyan nincs, az a fogantatás ideje. Nyugodtan megnézheted a régi leleteid, nem lesz olyan rajta, hogy 2 hetes terhesség.

A körülbelüli fogantatás idején számítasz 2 hetes terhesnek (utólag!), akinél ez bizonytalan, annál az uh fogja eldönteni, pontosítani.

Petezsák pedig 5 hetesen van. Nekem lombikbabám van, amikor tesztre mentem, akkor voltam kerek 4 hetes. Akkor még nem volt semmi látható uh-n. Rá egy hétre számítottam 5 hetesnek, akkor volt petezsák már. A lombiknál a leszívás napja számít az ovuláció napjának, tehát ovuláció után 3 héttel 5 hetes terhes voltam, nem 3 hetes. 🙂

De mindegy is, mit írok, úgysem érted, teljesen elbeszélsz mellettem.

2022. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
75%

Ha a betegséged miatt kimaradhat menzesz, mint írod, akkor honnan gondolod hogy terhesség miatt maradt ki, és nem a betegséged miatt?

🤦‍♀️🤔

2022. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
65%
ha verzel ez csak kemiai terhesseg volt
2022. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!