Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikerült a lombik úgy hogy...

Sikerült a lombik úgy hogy leszoktatok a rendes cigiről és IQOS-t szivtatok előtte? Beültietéskor csökkentettétek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 22:48
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Egy kerdesre kell magadnak valaszt adni. Gyermeket akarsz, vagy cigizni? Dontsd el melyik fontosabb szamodra.
2023. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sosetom ***** válasza:
100%

Gyerekvállalás előtt 2 évvel hagytam abba a cigit férfiként, előtte több mint 10 évig rendszeresen dohányoztam.

Felelőtlennek tartom azt, aki úgy vállal gyereket, hogy ennyit nem képes megtenni saját és családja egészségéért. Mindenki tudja milyen élettani hatása van a dohányzásnak, fölösleges lenne erről papolni. Itt már nem csak Rólad van szó, nem csak a Te testedről.

2023. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

2. lombik előtt vagyunk, volt egy műtétem, amit csak azért vállaltam hogy nagyobb legyen az esély a babára, 1,5 hónapja glutén-, tej-, cukor-, szója-, vöröshús mentes diétán élek, 3 hónapja nem ittam egy csepp alkoholt sem, mert a gyógyszer amit szedek arra nem lehet. De csinálom, mert tényleg azt akarom érezni, hogy én mindent, de tényleg mindent megtettem.


Amiket én csinálok azokat nem bizonyította a tudomány hogy segít, de a dohányzás bizonyítottan a termékenység ellen van tök mindegy hogy nikotinos vagy nikotinmentes vagy csak illatosított gőz.

Le kell tenni és kész, ennyi lemondást vállalni kell a sikerért.

2023. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!