Ilyen pajzsmirigy/endokrin problémával milyen kilátásaim lehetnek?

Figyelt kérdés

Hashimotot diagnosztizáltak nálam, pcost és inzulinrezisztenciát.

Mindig volt menzeszem és soha nem gondoltam volna, hogy ez zajlódik le bennem... ezért végtelenül el vagyok keseredve.

Az AMH 0.6 lett 27 éves vagyok és nincs párom.


Szerintetek , racionális szinten végig gondolva lehet esélyem még családra vagy ne is reménykedjek benne?

Orvos nem mondott semmit, csak bíztatott , de szerintem csak úgy mondta,viszont jobb lenne ha valaki az őszintét mondaná, amit úgyis gondol és nem hamis reményeket kelt bennem.



2023. jan. 16. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Így hogy még párod sincs nem vagy nyerő helyzetbe.

41 évesen volt ennyi az amh m és sajnos nem is jött össze.

Szedj Q10 et az javíthat rajta.

Meg azt is mondják nem mindegy mikor nézik az amh t azt is a ciklus elején érdemes

2023. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt még bőven fel lehet javítani. De össze kell kapnod magad.
2023. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, pcos-nél magas szokott lenni az AMH…

Egyébként én ezzel a kombóval estem teherbe 36 évesen. Kajára oda kell figyelni, plusz sport. Valamint egy jó endokrinológus.

2023. jan. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is Hashimotom van. Ez nem zárja ki a terhességet, de gyógyszer szükséges, és rendszeres kontroll. A PCOS tudtommal magasabb AMH értékkel jár együtt. Az inzulinrezisztenciával is foglalkozni kell. Egy jó endokrinológust keress fel, aki foglalkozik veled! Érdemes a labort később megismételni.
2023. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem kaptam még :( bár nem tudom hogy érdemes még itt szenvednem ezzel az egésszel, sajnos idővel az állapotom még rosszabb lesz és még családom sem lehet :'( :'(
2023. jan. 23. 22:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, ezzel a hozzáállással semmi kétség.
2023. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kilátástalan a helyzetem teljesen, mégis hogyan legyen hirtelen párom amikor egészségesen sem tudtam komoly embert találni :( egyszerűen reménytelen minden
2023. jan. 24. 00:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem reménytelen, esetleg petesejt lefagyasztás szóba jöhet? Nem tudom ilyenkor lehet e. Plusz lehet tényleg gyógyszerek megoldják. Ha nagyon babát szeretnél esetleg spermadonor?

Szerintem még így is van esélyed bármire csak végig kell gondolnod mit is szeretnél igazán, illetve hogy mik a lehetőségek. Érdemes lenne egy meddőségi központot felkeresni, akár egy fizetőset is konzultációra, hogy mit ajánl.

Ne keseredj el, próbálj meg túllépni a kezdeti sokkon és az orvossal együtt lehetőségeket keresni, illetve átgondolni mit szeretnél.

2023. jan. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kajálással és a sporttal hogy állsz?
2023. jan. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Leírtam neked privátban szép világosan, hogy mi a teendő, és hogy ez nem a világvége, visszafordítható. Ráadásul az ország egyik legismertebb endokrinológusánál jártál, aki gyakorlatilag szóról szóra ugyanazt tanácsolta. Innentől kezdve már csak rajtad múlna az egész, de ez az önsajnálatban és sajnáltatásban dagonyázás nem fog sikerre vezetni. A testeted sem hozza rendbe, és normális férfinek sem vonzó. 27 éves vagy, az isten szerelmére. Szedd már össze magad.
2023. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!