Petesejt leszívás, azaz altatás után mit éreztetek rögtön? Illetve az utána lévő napokban?

Figyelt kérdés
Én most nagyon félek közeleg a nap. A félelmeim, tényleg elaltatnak úgy hogy nem érzek semmit? Még az altatástól is félek. 😓

2023. febr. 3. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem, se közben, se utána.
2023. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az altatást észre sem venni. Persze az ébredést mindenki máshogy viseli. Én, mint az alvásból is, itt is hirtelen és ébreden ébredtem. De a másik szobába vittek át egy csajt a leszívásból, az rémisztő volt. Már beszélt, de úgy, mint a súlyos fogyatékosok jajgatnak, érthetetlen volt a beszéde, meg mintha bőgött volna. A szobatársammal meg is állapítottuk, hogy ez ijesztő. Van, aki hány is ébredés, ez egyéni.


Fájni nem fájt semmi, kicsit otthon már olyan enyhe menstruációs görcs szerűen, de inkább csak ha oldalt akartam feküdni.

2023. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#éberen ébredtem
2023. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az altatás az olyan mint a sima alvás. Én is úgy szoktam utána beszélni mint egy "fogyatékos", de én azt nem érzékelem olyannak, úgy érzem normálisan beszélek és 5 perc alatt elmúlik. Nekem is volt enyhe hányingerem is, de szóltam és rögtön kaptam gyógyszert hogy elmúljon. Menstruáció alatt nekem durvább hányingerem szokott lenni, mint amilyen leszívás után volt.

Fájdalmat nem érezni közvetlenül utána, én nem is véreztem.


Nekem 21 tüszőt szívtak le, 15-ben volt petesejt.

A leszívás másnapján kezdődtek a hiperstimus tünetek. Puffadás, olyan volt a hasam mintha kőből lenne. Elég vacak volt, de ittam a fehérje port, izotóniás italt, túrót, csirkemellet és kB 3 nap alatt elmúlt.


Nem kell tőle félni, a szülés 100x rosszabb lesz. 😉

2023. febr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ébren volt mindkét leszívás, hasfájás volt aznap és másnap is.


Altatva missed ab alatt voltam,ott féltem az altástól de semmi csak elalszol és felébredsz én ott képbe voltam mert mondtam a nővérnek hol találja a bugyim segített után rám adni,de lassan/kómásan ébredtem.

2023. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, köszönöm 🥰
2023. febr. 6. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!