Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vállalnál gyereket egyedül ha...

Vállalnál gyereket egyedül ha (lentebb)?

Figyelt kérdés

Apukát elhagytam terhesen mert kiment 4 év misszióba, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá. Válást elintéztem.

Amiért ezen összevesztünk, szerinte elraboltam a gyerekét, nem segít semmiben. A kapcsolattartás kb évi egyszeri alkalom, gyt-t nem fizet, külföld miatt be sem hajtható, hiába uniós a dolog.

Azóta 8 év telt el úgy, hogy semmi értelmes komoly illetve családi kapcsolatom nem lett, csak pár évesek akiktől nem vállalok, mert nem jók ők sem apának.

Valójában egy férfit nem találtam soha, aki apának jó lenne. Csak magamra számíthattam mindig is.

A gyerek apja mindig akart kistestvért, de nemeket mondtam neki, már nagyon bánom, nem gondoltam volna hogy elrepülnek az évek, és már csak hatalmas korkülönbség lenne a testvérek közt. Ha ezt tudom előre, mig kicsi a gyermekem inkább lett volna az apjától másik is.

Szeretnék még gyermeket, de feladtam azt hogy bárkit is találjak erre.

Anyagilag stabil vagyok, minden adott hozzá, csak férfi nincs, csak a gyerek apja mint "donor", mivel más még arra se kéne, mert ha magyar férfitől vállalnék ill vállaltam volna, akkor az exeket soha nem tudnám levakarni az életemből, a volt barátom még ma is a nyakamra járna, ha terhes lennék tőle vagy gyerekünk lenne.


Azt is számításba kell venni hogy sürget az idő. Tehát ha mostanság nem vállalok, lehet soha az életben nem lesz több gyermekem, a kor miatt is, idősen már nem fogok vállalni szerintem.

A párkeresést hogy egy apának valót találok aki normális és felelőssegteljes és talán nem lepne le, ÉS aki egyúttal TETSZIK IS, már feladtam.



2023. febr. 5. 09:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
100%
De ezt most hogy kell érteni? Az exeddel, akitől 8 éve elváltál, nem keres titeket és itthon sincs, mégis hogy akarnál gyereket? Megdugatnád magad, de hogy? Pont amikor ovulálsz? De hát nincs is itthon. És nem is biztos, hogy elsőre összejön. Tényleg nem értem, hogy gondoltad ezt.
2023. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
97%
Ez de beteg....
2023. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 A kérdező kommentje:

Apukával megoldható simán.

Mások 3 gyerekkel válnak, mi ebben a beteg. Nők millioi vannak gyerekekkel egyedül a férfiak miatt.

2023. febr. 5. 09:28
 4/82 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd. Nem tudom, milyen válaszokat vársz. Én nem tenném ezt a gyerekemmel, hogy tudom, hogy az apja le fogja szarni, meg amúgy is egy p.cs, de azért is szülök, mert en akarok, nem érdekel, lesz-e apja, nekem baba kell. Ez én vagyok. Te meg te vagy, csinálj, amit akarsz. Én is nagyon akartam babát, hozzá is mentem az akkori paromhoz, aztán rájöttem, hogy sajnos egy idióta, és hiába akartam gyereket nagyon, nem szültem, mert féreg apának nem szülök. A szerelem kesőbb jött el, 35 voltam, mikor az elsőt szültem, 38, mikor a másodikat. Lehetne gyerekem huszonéves koromból is, hogyne. Egy idiótától. Azt már nem. A gyerekem érdekei az elsők, és ha az érdeke az, hogy ne szülessen meg, akkor nem fog. Szerintem.
2023. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 A kérdező kommentje:

8 évig szórtam nemeket.

A gyerek apjának is meg a barátaimnak is. Mert érdekelt az hogy legyen egy felelossegteljes apa is az egészhez.

8 ev mulva már feladtam azt hogy találok ilyet. Es azert nem mindegy hogy SOHA az eletben nem lesz gyerekem mikor itt vagyok anyagilag stabilan makk egészségesen fiatalon családra vágyva.

2023. febr. 5. 09:37
 6/82 A kérdező kommentje:

Amikor a gyerek apjának nemeket mondtam a kistestvérre azt megbántam.

Ha most is nemeket mondok a testvérre akkor azt is megbánnám szerintem. 45 50 körül már nem szülök.

A ma döntése akkora horderejű, hogy az egész elet múlhat rajta. Hogy örökké nem lesz több vagy igen.

2023. febr. 5. 09:40
 7/82 anonim ***** válasza:
95%

Juj, szerintem itt benned lesz a probléma. Nem megbántani akarlak, csak ez jön le abból, amit írsz.

Gondolom már rájöttél, de megerősítelek benne, hogy tökéletes ember nincsen, ezért nem is találsz és ha nem adod lentebb az igényeket sajnos nem is fogsz találni.

Most soroljam az én férjem hibáit? Van bőven, de sem ő, sem én nem vagyunk tökéletesek.

2023. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
100%
Családra vágysz? De hát ott a már meglévő gyereked. Az nem jó? Csak két gyerekkel leszel család?
2023. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 A kérdező kommentje:

De ha lenne is tökéletes arra sincs garancia, hogy nem válnánk el.

A gyerek apját azert is utasitottam el mert én hülye azt hittem majd lesz egy normális férfi az életemben aki való apának.

A szándék az megvolt ugyan, nagyon akarnak gyereket, csak belegondolva abba ha vége, NEM AKAROM hogy egy gyerek miatt maradjon kapcsolat köztünk.

A legutolsó barátommal szóba sem állok, de ha terhes/gyerekes lennék tőle, soha nem szabadulhatnék meg. Itt pereskednénk most is, meg ölnénk vagy jelentgetnénk egymást. Így meg törlés tiltás és ennyi.


Ha valakivel szakítás válás van, én ugy vagyok vele úgy távozzon az eletemből mintha meghalt volna, soha az életben nem akarom látni sem.

2023. febr. 5. 09:47
 10/82 A kérdező kommentje:
8 kérdezd már erről a többgyerekeseket jó? Minek szültek többet ott volt már egy.
2023. febr. 5. 09:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!