Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy bírjatok ki h nem jön a...

Hogy bírjatok ki h nem jön a gyerek? 2 éve nem jön s lassan sirogorcsom van ha csak ránézek egy babakocsisra..

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 16:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

De tesztek valamit érte, hogy jöjjön?


Elmentetek már meddőségi centrumba, túl vagytok minden kivizsgáláson, inszemen, lombikon vagy csak várjátok a csodát?

2023. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Nehezen.
2023. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenkor érdemes egy pici szünetet tartani. Ne gyereket csináljatok csak szeressétek egymást és ha màr nem lesztek ilyen görcsösek, akkor jönni fog. 🙏🙏🙏 Sokszor csak ennyi a probléma.
2023. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Volt hormon vizsgálatod? Van rendszeres ciklusod? Ovulálsz?
2023. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Én letettem róla,rávoltam feszülve mindenhol a babákat és a kismamákat láttam,utcán tv be mindenhol.

2 hónap múlva állapotos lettem

De azért egy kivizsgálásra elkellene menned legalabb neked majd a párodnak is,hogy rudjátok minden rendben van e

Nálunk rendben volt minden és végülis csak.volt 1 2 tényező ami megse és szülés előtt derült ki

2023. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Mi 4 èvet vártunk a picire, 2,5 èv után mentünk el kivizsgáltatni mi lehet a gond, azèrt csak ennyi idő után mert fèl èv próbálkozás után állapotos lettem ( elvetèltem) , ès nem gondoltuk hogy bármi gond lehet, 1,5 èv volt a kivizsgálás plusz kezelèsek időtartalma mire sikerült. Most vagyok 19 hetes, remèljük minden rendben lesz. Èn megbántam hogy nem előbb mentünk el kivizsgáltatni magunkat, ezèrt azt ajánlom hogy jelentkezzetek be egy meddőssègi centrumba, èn államiba voltam. Kívánom hogy mihamarabb sikerüljön, tudom milyen, minden hónapban remènykedtem 4 èven át, nehèz volt, de a kezelès segíthet! 👣
2023. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanezt érzem. Sok időn át próbálkoztunk, majd méhen kívüli baba lett a vége, azóta sem dolgoztam fel. Feldühítenek és egyszerre sírni tudnék a terhes nők és a kisbabák láttán. Nem vagy egyedül. ❤️
2023. márc. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

Mi 3 éve próbálkozunk.

26/N

2023. márc. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

Elengedtem 4 év után, hagytam minden mesterséges beavatkozást is. Tudom, nem tudod még elképzelni hogy lehet ilyet, de egyszer nálad is be fog kattanni valami hogy ennyi volt, akkor is boldog leszek, és elkezdesz majd valami másra koncentrálni. Voltak nálam is hullamvölgyek és hegyek, de eljutottam oda hogy már nem is tudtam mikor "kell" együtt lenni, nem csináltam teszteket, csak éltem az életem, igyekeztem boldog lenni, a barátaimmal lenni. Ez az időszak úgy 1,5 évig tartott. Volt hogy kimaradt közben, de nem csináltam tesztet.

6,5 év után spontán sikerült, mikor már nem is gondoltam rá, akkor jött egy hihetetlenül erős érzés hogy most választott minket valaki, akire eddig vártunk.

Kitartás!

2023. márc. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kitartó szavakat ❤️

Igen teszünk érte párom is én is szedjük amiket felírták s meg így se pedig majd fél éve szedjük

26 vagyok párom 33 elv minden oke 🤷

2023. márc. 6. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!