Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hol vannak a valóságban azok,...

Hol vannak a valóságban azok, akiknek nehezen jön össze a baba? Akinek van kedve, írjon privátban.

Figyelt kérdés
Mást sem olvasok, csak borzasztó statisztikákat, mégis a környezetemben senki sincs, akinek ezzel problémája lenne. Persze mindenkitől hallom, hogy neki a barátnője, meg neki az unokahúga stb. de én nem ismerem ezeket az embereket. Akikkel beszélek, rokonok, munkatársak, barátnők, egyszerűen mindenkinek ment pikk-pakk (és hála ég, hogy nekik nincs ezzel gondjuk) Csak így nehéz, hogy ne érezzem magam egyedül ezzel. Itt is olvasom, hogy sokaknak van gondjuk ezzel, de ugye ezeket az embereket sem ismerem, ráadásul itt azért sok a kamusztori is. Ettől függetlenül egy próbát megér, akinek van kedve beszélni róla, és minimum 1 éve próbálkoznak sikertelenül, írjon privátban:)

2023. ápr. 12. 09:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szia, mi kicsit több mint 1 éve próbálkozunk. Március végén már meddőségibe jutottunk, mert pcos van és 35-70 napos ciklusaim vannak. Most vasárnap szedtem be az 5.dik letroxot és ma megyek uh követésre. A vizsgálatok folynak, néztek hormon panelt a hónap elején, vit d, tsh, vas tegnap lett le véve, párom is volt már, ma tudom meg az eredményeket.. kicsit izgulok, de másrészt meg érzem h jó kezekben vagyok, nem húzzák az időt.. azért március 31-ke óta már ma megyek 3szor és már letroxot is kaptam és folyamatosan követik uh. Most nem tudom h hatott e a napi egy szem és h kapok e rögtön tuszorepesztot, de mondott olyat h jövő héten lesz átjárhatósàgim. Szóval örülök annak h ilyen gyors mennek a dolgok.. emigy én 29 vagyok párom 33. Nagyon szeretnénk babát, de viszont szerintem nem vagyunk annyira rá görcsölve.
2023. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
PCOs mellett tüszőrepesztő elég veszélyes lehet, és ellenkező hatást fejthet ki. Inzulinrezisztenciára kivizsgáltak? Nekem a diéta és az aviva torna segített, meg 3 hónapig szedtem Merckformint. Az összes cisztám eltűnt a kontrollidőpontra, és két gyerekem lett.
2023. ápr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nekem a párom tesójáéknak 1,5 év volt mire jött a baba. Sógornőm 23 éves, sógorom 26. Neki nem volt rendes ciklusa, 50 naposak voltak.

De rajtuk kívül én is azt látom, hogy az esetek többségében rögtön jön a baba.

Mi csak 2 hónapja próbálkozunk, így szerintem én nem vagyok a te embered. De én is picit szomorú voltam mikor tudom mikor van ovum és együtt vagyunk előtte is közben is utána is.

Míg nekem kereszttesómék annyit mondtak csak legyünk együtt ovukor és pipa, mert nekik úgy jöttek a gyermekek.

Hát nem tudom, ez engem is egy kicsit meg tud hökkenteni.


Egyébként én is szeretek róla beszélni, olvasgatni, hogy akinek 1 év után nem jött mit találtak nála vagy mi segített utána, mert ezek esetleg lerövidíthetik a hosszú várakozást.

Kívanok mihamarabbi babát neked!

2023. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, nekem lassan olyan ismerősöm nincs akinek ne lenne ilyen gondja, ha szeretnél beszélgetni írj
2023. ápr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
62%

Szia! 3 éve próbálkozunk. Volt sok hullámvölgyem az utóbbi évben mert kicsit lelkis vagyok, voltak időszakok, hogy nehezebben viseltem. Megvoltak a vizsgálatok elég hamar és remek eredménnyel zártunk. Ez adott egy lökést de aztán semmi változás. Volt, hogy sírtam mikor megjött. Ez már inkább a 2. Év környékén. Sokan utànunk kezdtek bele a projektbe és már babáznak. Kaptunk hideget meleget, számon kérést és csesztetést, mindenki okosabb volt a gyerek kérdésben annak ellenére hogy nem tudták hogy próbálkozunk, csak azt látták, hogy nincs gyerekünk viszont 30 évesek vagyunk. Most elkezdjük az inszemet, aztán majd meglátjuk. Nem tudom mások hogyan viselik a kidarcot de nagy reményeket nem táplálok. Ha sikerül az végtelen boldogság de annyiszor reméltem és csalódtam, hogy már próbálom elengedni. Örökbe nem szeretnénk fogadni.

Nem fog megvígasztalni amit most mondok de 3 év után el kell gondolkoznunk azon, hogy talán sosem lesz babánk. Az életünk egyébként teljes, nagyon élvezzük egymás társaságát, sok programot csinálunk, mindig történik valami, sokat utazunk, folyamatosan újabb és újabb célokat tűzünk ki és érünk el. Tartalmasabban telik mint a legtöbbeknek. Ha ez így maradna sem lehetne okunk panaszra. A fura hogy egy egy célnál addig próbálkozunk míg el nem érjük de ez valahogy más. Nem igazán van ráhatásunk. Amit lehetett megpróbáltuk, beszedtük, megnézettük stb. Nem voltak káros szenvedélyek de igyekeztünk mégis változtatni, sportolni, egészségesebben étkezni.

Volt, hogy kiakadtam, hogy vannak akik egy hétvégi légyottból gyereket csinálnak, minden kilátás nélkül, mások pedig alig várják, meg tudnának adni mindent mind érzelmileg mind anyagilag a picinek, szerető családba érkezne és nem jön.

Nem akarok belebetegedni ebbe. Van akinek nem lesz gyereke. Lehet, hogy pont mi vagyunk azok.

2023. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Utolso, csaladallitast illetve az aviva tornat probaltatok?
2023. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Adriana2 ***** válasza:
Kedves kérdező. Mi 2021 döntöttük el hogy szeretnénk már babát, rögtön első hónapban össze is jött novemberben, sajnos hó végén el is veteltem. Nem adtuk fel próbálkoztunk tovább de már nem akart jönni, egy év után 2022 decemberében sikerült újra mikor már fel adtam de sajnos idén január végén azt is el veszítettem. Most két hónapja próbálkozunk de ismét sikertelen hónapok jönnek eddig
2023. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!