Szerintetek mikor érdemes?

Figyelt kérdés
Most 21ére hozza a naptár és nem tudom mikor érdemes tesztelni ugyan ugy 14nap de ha közbe megjön? Köszönöm a válaszokat..Szerintetek? 25én volt az utolsó mensim viszont nem rendszeres..naptárban vezetem nem ovu tesztelek.. viszont eddig éreztem a peteérést tegnap voltunk együtt és utána pirosas zselés cucc jött utána ma meg ilyen enyhe nyálkás...ma viszont éreztem szurkálást és olyan furi.mit gondoltok
2023. ápr. 17. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Előbb menj vissza az iskolába, tanulj meg írni, aztán lesz érdemes gyereket szülni.
2023. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ciklus 9.napján is voltunk együtt akkor majdnem vége volt a mensimnfk.. illetve csak barnázás volt.ez lemaradt
2023. ápr. 17. 20:15
 3/10 A kérdező kommentje:
Jajj de okos vagy...nem engedte máshogy kiírni és másoltam amit fogalmaztam...te biztos nagyon tökéletes lehetsz..
2023. ápr. 17. 20:16
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha 21-én kellene megjönnie, akkor várnék addig, vagy esetleg 24.-ig.

Ha március 25-én kezdődött a mensid és április 21-et ír következőnek, akkor az 27 nap. A tegnapi együttlét szerintem késői. A ciklus 9.napjai meg gyanítom korai volt.

Viszont a remélem hal meg utoljára.

2023. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, de mit hogy engedett kiirni? Milyen fogalmazás?

Nem is értem, mi közben jön meg? Amíg nem tesztelsz? Akkor nem vagy terhes .

De inkább tényleg várj vele, itt nem tökéletességről van szó, hanem arról, hogy egy értelmes mondatot sem sikerült leirnod.

2023. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
25én volt az utolsó mensim viszont nem rendszeres..naptárban vezetem nem ovu tesztelek.. viszont eddig éreztem a peteérést tegnap voltunk együtt és utána pirosas zselés cucc jött utána ma meg ilyen enyhe nyálkás...ma viszont éreztem szurkálást és olyan furi.mit gondoltok..Igy keztem volna csak rossz helyre írtam..
2023. ápr. 17. 21:06
 7/10 A kérdező kommentje:
Most 21ére hozza a naptár és nem tudom mikor érdemes tesztelni ugyan ugy 14nap de ha közbe megjön? Köszönöm a válaszokat.ez a másik fele a kérdésnek
2023. ápr. 17. 21:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4es...picikét bizakodom mert most vannak tünetek együttlét után...meglátjuk.. következő hónapban meg ovu tesztelek és tudni fogom mikor is érdemes...
2023. ápr. 17. 21:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még semmilyen tünetet nem érezhetsz. Ezt csak beképzeled.

Ha kimarad a menzesz, utána kell tesztelni, addig felesleges.

Ha ennyire bizonytalan a ciklusod, miért nem csinálsz ovulációs tesztet? Akkor tudnád mikor kell együtt lenni .

2023. ápr. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ezt a katyvasut csak én nem értem?!

Mondjuk szex után már véres nyakos folyást tünetnek vélni az már erős túlzás.

2023. ápr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!