Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jàrt màr ùgy vki,hogy lombik...

Jàrt màr ùgy vki,hogy lombik beültetès utàni napon felbukott valamiben?

Figyelt kérdés
Vacsora kèszìtès közben bèna voltam ès megbuktam egy zsugor vìzben, amit nem vettem hìrtelen èszre.Nem estem el,hanem a jobb làbamra èrkeztem talppal, csak fèlek, hogy a ràzkòdàs miatt bajt csinàltam 😥😢Volt màr valaki ìgy ès mègis sikerült?

2023. máj. 4. 21:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy komoly kérdés? Ne legyél már ennyire hülye. Semmi bajod nem lesz tőle...
2023. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Csak szoktàk mondani,hogy az első 3 napban vigyàzni kell.5 naposokat kaptam vissza ès gondolom ma vagy holnap kezdi a beàgyazòdàst.
2023. máj. 4. 21:09
 3/32 anonim ***** válasza:
61%
Jézusom.
2023. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvosom,hogy sètàlni is csak màsodik hèttől ajànlja,ezèrt is ilyedtem meg.Plussz mèg valaki azt is,hogy tömegközlekedèssel is vigyàzni kell a ràzkòdàs miatt.De lehet csak mondjàk.
2023. máj. 4. 21:16
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Megértem az aggodalmad, hiszen gondolom már nagyon régóta vagytok a babaára, de ne aggódj, nem ezen fog múlni. Én azt gondolom az ezen való aggódás többet árt, mint akár egy esés vagy bármi. Drukkolok, hogy sikerüljön! :) Nyilván nej javasolják ilyenkor a futást meg olyan dolgokat amik hosszan tartó rázkódással járnak, de ennyitől egészen biztosan nem lesz baj.
2023. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Legyetek már egy kicsit megértőbbek! Ha már beültetés volt, persze, hogy mindenen parázik. A béna kérdésektől én is kiakadok, de itt olyan életút lehet már mögötte, amit gondolom senki nem akar magának.
2023. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
32%

Sétálni?????

Vagy baromi nagy kamu kérdést akartál itt prezentálni vagy baromi gyorsan keress másik orvost 🤣🤣🤣

2023. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen 🥺igen règòta.Remèlem a beàgyazòdàs csak ezutàn kezdődik.Mègegyszer Köszönöm szèpen a nyugtatò szavakat ❤❤
2023. máj. 4. 21:28
 9/32 anonim ***** válasza:
95%

Ne legyetek már ilyen bunkók, fogalmatok sincs egy nő min megy át, mire eljut a lombikig. Ha meg van, szégyelljétek magatokat, hogy egy sorstársatokkal ilyen kegyetlenek vagytok!


Kérdező nem lesz semmi baj, ez kb annyit jelentett mint amikor lemész a lépcsőn. Nem ezen áll vagy bukik a dolog és tudom könnyű mondani, de picit pörögj le! Minden rendben lesz!

2023. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
olvastam valahol, hogy némelyik orvos még azt is javasolja, hogy a beültetés után igyál meg egy pohárka kis vörösbort...;) talán leviszi kicsit a stresszt rólad.
2023. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!