Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jàrt màr ùgy vki,hogy lombik...

Jàrt màr ùgy vki,hogy lombik beültetès utàni napon felbukott valamiben?

Figyelt kérdés
Vacsora kèszìtès közben bèna voltam ès megbuktam egy zsugor vìzben, amit nem vettem hìrtelen èszre.Nem estem el,hanem a jobb làbamra èrkeztem talppal, csak fèlek, hogy a ràzkòdàs miatt bajt csinàltam 😥😢Volt màr valaki ìgy ès mègis sikerült?

2023. máj. 4. 21:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Szia. Én is szerdán kaptam vissza egy 5 napos pöttyöt. Első 3 napot mondta a dr Úr,hogy nagyon vigyázz. Utána azért már rendesen csinalhatsz mindent. Sétálni mindennap sétálok. Ne emelj,ne hajolj,ne nyújtózkodj. Sok víz és fehérje.🍀🙏🏼🤞🏼
2023. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hàt remèlem nem azon fog mùlni 🙂neked is sok szerencsèt 🍀🍀😘 te èrzel valamit egyèbkènt?
2023. máj. 6. 14:05
 23/32 anonim ***** válasza:
Semmit. A cickoim fájnak kicsit főleg este ahogy leveszem a melltartó,de semmit. 😔
2023. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Èn sem èrzek semmit ,csak nèha picit nekem is a cickòim fàjnak, ami kisugàrzik oldalra,olyan furin😅Kezd ideegesìteni,hogy nem èrzek semmi màst😂Most vagy èn vagyok ilyen èrzèketlen, vagy tènyleg nem törtènik semmi.Az első napon volt egy kis menstruàciòs görcs ès ennyi.
2023. máj. 6. 19:25
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne érezni, amikor még be se ágyazódott?🙄
2023. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Hàt mondjuk jobban èlveznèm,ha èreznèm,ahogy elkezdi befèszkelni magàt,de jogos a kèrdès 😂😅
2023. máj. 6. 19:43
 27/32 anonim ***** válasza:

#26! Ja, így már értem 😂

Az enyém beágyazódott(nem fészkelődött túlságosan, mert semmit nem éreztem.) De aztán később mégis itthagyott 😥(Abból se, leszámítva a vérzést.)

Lazulj kicsit, mert így nagyon hosszú terhesség lesz!

Drukkolok neked, hogy sikerüljön, de nem azon fog múlni, sőt, ha idegeskedsz, még rontod is az esélyeket.)

#25

2023. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
2-3 nap a beágyazódás. Sokan nem éreznek semmit. 9.naptól már a vizeletből is kimutatható a hcg. Ki tartást,bár baromi lassan telik tudom.
2023. máj. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

27-es nagyon sajnàlom ami veled törtènt 😔Remèlem azòta sikerült neked.Köszönöm a tanàcsot!😘

Igyekszem betartani😘🙂


28-as köszönöm 🙂igen tudom èn legbelül csak nehèz a vàrakozàs😅

2023. máj. 7. 11:09
 30/32 anonim ***** válasza:
Bar nagyon nehéz kívárni a 9 napot. Főleg mikor van akinek már sokkal előbb halvány. Szuri már kiment nekem,mert 2 napja már nem jelezte q teszt. Így ha innentől halvány lenne,az már nem q szuri 🍀🤞🏼
2023. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!